- reset +

PDFDrukujEmail

TERMINARZ

KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

1.

Wińska Bogumiła

Poniedziałek

Piątek

8.00- 8.30

8.00- 8.30

2.

Bednaruk -Bańkowska Marta

Czwartek

12.45-13.30

3.

Bielecka Elżbieta Barbara

Środa

12.45-13.30

4.

Bielecka Elżbieta

Środa

8.55-9.40

5.

Biesiada Dorota

Poniedziałek

Wtorek

7.30-8.00

7.30-8.00

6.

Dekiert Ewa



7.

Derlukiewicz Dorota

Piątek

12.30-13.00

8.

Derlukiewicz-Rusek Elżbieta

Poniedziałek

9.50-10.35

9.

Dołęgowska Aleksandra

środa

10.45-11.30

10.

Filipiuk Anna

wtorek

11.45-12.30

11.

Garbatiuk Agnieszka

poniedziałek

12.00-12.30

12.

Ignatowska Barbara

wtorek

11.30-12.00

13.

Jeruzalska Dorota

poniedziałek

9.50-10.35

14.

Kaczan Małgorzata

środa

11.15-11.45

15

Kapłan Elżbieta

poniedziałek

12.45-13.30

16.

Karpowicz Ewa

środa

9.30-10.00

17.

Kobrzyńska Wiesława

piątek

9.55-10.40

18.

Korszeń Ewa

poniedziałek

10.35-11.30

19.

Korszeń Ireneusz

wtorek

13.45-14.30

20.

Kożuchowska Iwona

czwartek

8.55-9.40

21.

Kulicka Dorota

poniedziałek

10.45-11.30

22.

Kulicki Grzegorz

środa

9.50-10.35

23.

Łaska Dorota

piątek

8.00-8.55

25

Marczewska Izabela

środa

10.30-11.30

26.

Michalczuk Danuta

poniedziałek

10.45-11.30

27.

Najdyhor Aneta

poniedziałek

8.30-9.30

28..

Nazarewicz Dorota

wtorek

12.45-13.30

29.

Nazarewicz Elżbieta

wtorek

8.55-9.40

30.

Onisiewicz Aldona

środa

9.45-10.35

31.

Panasiuk Agnieszka

poniedziałek

12.30-13.00

32.

Paszkowska Teresa

wtorek

12.45-13.30

33.

Piotrowska Beata

poniedziałek

12.45-13.30

34.

Prokopiuk Ewa

wtorek

9.50-10.35

35.

Prokopiuk Marek

wtorek

11.00-11.45

36.

Rogoźnicka Małgorzata

poniedziałek

9.40-10.35

37.

Romaniuk Artur

piątek

9.50-10.35

38. Sautycz Piotr poniedziałek 10.30-11.30
39. Skrzyńska Grażyna czwartek 9.50-10.35
40. Szepeta Iwona wtorek 8.55-9.40
41. Szewczyk Małgorzata środa 10.45-11.30
42. Szydłowska Krystyna piątek 13.30-14.00
43. Telaczyński Wojciech środa 10.45-11.30
44. Tokarski Paweł wtorek 9.50-10.35
45. Tremeska Agnieszka poniedziałek 10.45-11.30
46. Trochonowicz Monika wtorek 10.30-11.30
47. Ks. Wasilewski Kamil środa 10.45-11.30
48. Ziętecka Anna wtorek 8.55-9.40
49. Zydlewska Anna wtorek 13.00-13.30
Poprawiony: wtorek, 17 września 2019 09:29