- reset +

PDFDrukujEmail

Śpiewali i rymowali po angielsku

18 marca odbył się w Szkole Podstawowej  VI Szkolny przegląd piosenki i rymowanki angielskiej   „Let’s  Sing a Song”. Uczniowie z klas I-III  mogli zaprezentować swój ulubiony utwór przed  Dyrekcją Szkoły Panią Anną Filipiuk i Panią Aliną Lewczuk oraz przed swoimi rówieśnikami. W tym roku  zgłosiło się  35 uczniów. Każdy z nich wykazał się zarówno talentem językowym, jak też i muzycznym.  Jury w składzie Pani Anna Telaczyńska oraz Pani Monika Trochonowicz przyznało 9 wyróżnień.  Swoim występem szczególnie urzekli:  Maja Zając (Ib), Iwetta Dubikowska (Ib), Martyna Zając (Ib), Magdalena Zubelewicz (IIb), Magdalena Demianiuk (IIb), Mateusz Kowieski (IIb), Agnieszka Arseniuk (IIb), Wiktoria Kaczanowicz (IIa) oraz  Oliwia Supruniuk (IIIb). Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne nagrody rzeczowe.

Aneta Najdyhor

Poprawiony: poniedziałek, 21 marca 2016 14:07