- reset +

sport gimnazjum

PDFDrukuj

Mistrzowie Powiatu.

Podwójnym sukcesem zakończył się Finał Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców  w „Gimnazjadzie”. Chłopcy obronili zeszłoroczny tytuł Mistrza Powiatu. Gratulacje!

05.05.2014r,  na orliku w Łomazach rozegrano Finał Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Uczniowie naszego Gimnazjum okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie swoje spotkania.  Wyniki bezpośrednich spotkań:

Więcej…

 

PDFDrukuj

Zagramy w Finale Wojewódzkim

Coca – cola cup 2014.

W tym roku szkolnym piłka nożna w  wykonaniu uczniów Gimnazjum po raz drugi zagości w finale wojewódzkim. W październiku obie drużyny dziewcząt i chłopców stały na podium IV Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska w Puławach. Tym razem obie drużyny awansowały do finału wojewódzkiego coca-cola cup. Oby szczęście dopisało nam podobnymi sukcesami w Lublinie.

16.04.2014r, chłopcy z Gimnazjum zapewnili sobie awans do wielkiego finału wojewódzkiego       coca-cola cup. Szczęśliwie ułożyły nam się dwie rundy eliminacyjne, w których okazaliśmy się najlepsi. W pierwszej pokonaliśmy zespoły z Zalesia i Chotyłowa w drugim Milanów i Dołhę.

Więcej…

 

PDFDrukujEmail

Podczas sesji Rady Powiatu w Białej Podlaskiej, która odbyła się28 kwietnia 2014r. wręczono dyplomy potwierdzające przyznanie stypendiów sportowych za wysokie wyniki sportowe. Wśród docenionych za sukcesy a także ciężką pracę bez której sukces by nie przyszedł znalazła się uczennica III klasy naszego gimnazjum Karolina Juszczak. Karolina jest brązową medalistką Mistrzostw Polski w Taekwon-do w walkach.  W imieniu Karoliny dyplom odebrała jej mama. Ponadto stypendia otrzymali absolwenci naszej szkoły, kontynuujący trening Taekwon-do w Łomazach: Monika Chwalewska, Magda Bańkowska, Dariusz Stanilewicz oraz Emilia Pieńko.

W tym roku sukces, który kwalifikuje się do przyznania stypendium Starosty Bialskiego wywalczył Błażej Sacharczuk podczas Pucharu Polski Juniorów.

Jeżeli myślisz, że Taekwon-do nie jest dla Ciebie to spróbuj swoich sił i przekonaj się sam.

Zapisy już we wrześniu 2014r. Szczegóły już wkrótce.

Gratulacje!!!

Artur Romaniuk

Zdjęcie: www.radiobiper.info

Poprawiony: poniedziałek, 05 maja 2014 18:10  
 

PDFDrukuj

I miejsce

w eliminacjach międzygminnych w piłce nożnej chłopców – „Gimnazjada”.

W piątek 11.04.2014r,  na naszym orliku rozegrane zostały eliminacje międzygminne w piłce nożnej chłopców gimnazjum. Nasza drużyna zwyciężyła, uzyskując tym samym awans do finału powiatu. W  tegorocznym  finale powiatu wystąpimy jako obrońcy tego trofeum. Czy uda nam się powtórzyć zeszłoroczny sukces?  Niebawem się przekonamy.

W turnieju wzięły udział cztery szkoły:

  1. Gimnazjum  Wisznice
  2. Gimnazjum  Łomazy
  3. Gimnazjum  Sławatycze
  4. Gimnazjum  Sosnówka

Po losowaniu wyniki bezpośrednich spotkań  przedstawiały się następująco:

1-4    Wisznice – Sosnówka   2:0

2-3    Łomazy – Sławatycze    2:1

4-3    Sosnówka – Sławatycze   2:5

1-2    Wisznice -  Łomazy     0:5

2-4    Łomazy – Sosnówka   3:1

3-1    Sławatycze – Wisznice  5:0

Klasyfikacja końcowa po rozegraniu wszystkich spotkań:

Tabela końcowa:                                 Punkty:                     Bilans bramkowy:

1.            Gimnazjum Łomazy                        9                                    10-2

2.            Sławatycze                                       6                                     11-4

3.            Wisznice                                           3                                     2-10

4.            Sosnówka                                         0                                     3-10

Awans do finału powiatu uzyskało  Gimnazjum w Łomazach.

Gratulacje!

Opiekun:   Korszeń Ireneusz

 

PDFDrukuj

Trzecie miejsce

w halowej piłce nożnej chłopców

„Gimnazjada’.

Dnia 09.04.2014r, w naszej szkole rozegrany został finał powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor Anna Filipiuk, która życzyła wszystkim zespołom radości z gry w duchu „fair play”. Zawody punktowane do współzawodnictwa sportowego szkół, dostarczyły wiele emocji. Pierwsi na parkiet wyszli gospodarze, którzy szybko objęli prowadzenie  i zmarnowali jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku. W piłce niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak było i tym razem. Po dwóch szybkich kontratakach na prowadzenie wyszli goście, którzy do końca meczu utrzymali prowadzenie . Następnie w meczu finałowym Swory prowadziły z Terespolem przez całe spotkanie 1:0 , by w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry stracić bramkę i wszystko zaczynać od nowa w dogrywce. Jak się okazało dogrywka należała do chłopców z Terespola i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.  W turnieju uczestniczyły cztery szkoły z powiatu bialskiego: gospodarze – Gimnazjum w Łomazach, Sworach, Międzyrzecu Podlaskim i Terespolu. Po losowaniu pierwsze mecze przedstawiały się następująco:

  1. Gimnazjum Łomazy – Gimnazjum Terespol  2:3
  2. Gimnazjum Nr 2 Międzyrzec Podlaski – Gimnazjum Swory   2:7

Mecz o trzecie miejsce:

Gimnazjum  Łomazy – Gimnazjum Nr2 Międzyrzec Podlaski  6:0

Finał:

Gimnazjum Swory  -  Gimnazjum Terespol  1:2

Skład zespołu:

Hordejuk Eryk, Hornowski Dawid, Jeruzalski Dawid, Korszeń Paweł, Popławski Daniel, Polubiec Robert, Stasiewski Piotr, Tokarski Kamil, Zydlewski Michał, Żelisko Krystian.

Gratulacje!

Opiekun: Korszeń Ireneusz

Poprawiony: poniedziałek, 14 kwietnia 2014 15:28  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 15