Galeria przedszkole

Zakonczenie roku

Wpisany przez Administrator środa, 03 lipca 2019 18:03

Zakończenie roku w przedszkolu

Po czterech latach wspólnie spędzonych chwil w przedszkolu, dzieci sześcioletnie z grupy; „Biedronki „ i „ Żabki” uroczyście pożegnały przedszkole.

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 24 czerwca 2019 17:52

Bezpieczne wakacje

Zbliżają się wakacje i czas wolny. Jak bezpiecznie przeżyć ten czas? Temu zagadnieniu poświęcony był konkurs plastyczny zorganizowany w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach. Celem konkursu było

- kształtowanie postaw zapewniających dzieciom bezpieczeństwo podczas wypoczynku,

- kształtowanie kreatywności i wrażliwości estetycznej,

- dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie,

- doskonalenie sprawności manualnych.

Za pomysłowość i oryginalność wykonania przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci książek. Uczestnicy którzy nie zajęli czołowych lokat otrzymali podziękowania i słodki upominek. Nagrody rzeczowe ufundowane były przez panie- Dorotę Derlukiewicz i Krystynę Szydłowską- organizatorki konkursu .Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Bogumiła Wińska w dniu 14.06.2019r.Laureatami zostali:

3-4- latki

I miejsce- Paweł Kuźmicki

II miejsce- Natalia Szatałowicz

III miejsce- Michał Kołodziejczyk

Wyróżnienie- Kacper Niewegłowski

5-6- latki

I miejsce- Alicja Mirońska

II miejsce- Sebastian Zdunek

III miejsce- Andrzej Telaczyński, Michał Kuźmicki

Po raz kolejny dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w wykonaniu prac.

Poprawiony: środa, 03 lipca 2019 16:47

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 24 czerwca 2019 17:51

Wycieczka

Poprawiony: poniedziałek, 24 czerwca 2019 17:55

Wpisany przez Administrator środa, 03 lipca 2019 16:56

"Kraina Rumianku"

7.06.2019r. przedszkolaki z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Krainy Rumianku w Hołownie. Dzieci mogły doświadczyć jak żyli, pracowali i odpoczywali nasi przodkowie. Dzieci uczestniczyły także w warsztatach przygotowywania   drożdżowych bułeczek, które  pięknie udekorowały i ze smakiem zjadły. Przedszkolaki poznały również, jak kiedyś uprawiano i przechowywano zboże : uczestniczyły w młóceniu cepem, czyszczeniu ziarna, mieleniu zboża w ręcznych żarnach. Pobyt w Hołownie zakończyliśmy pieczeniem kiełbasek w ognisku.

Miło i aktywnie spędzony czas, będziemy długo pamiętać.

Poprawiony: środa, 03 lipca 2019 18:08

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 24 czerwca 2019 17:50

Dzień rodziny na sportowo

5 czerwca w naszym przedszkolu obchodzono Święto Rodziny, które już na stałe zagościło w kalendarzu przedszkolnym. Wydarzenie to ma szczególny charakter, ponieważ  wzmacnia emocjonalne więzi rodzinne, a przede wszystkim uczy szacunku, miłości i przywiązania do swojej rodziny. Spotkanie odbyło się na hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach. Były konkursy, zabawy, tańce oraz zawody rodzinne.

Poprawiony: środa, 03 lipca 2019 16:47

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>