Galeria przedszkole

Wpisany przez Administrator środa, 29 listopada 2017 22:15

Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie 3-latków

Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

24 listopada każdy trzylatek przyszedł do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Zabawa rozpoczęła się od utrwalenia wiersza „Ja jestem niedźwiadek”. Następnie sala zamieniła się w salę treningową „Zumby”, gdzie trzylatki uczyły się układu tanecznego „Gummy Bear”. Były również zabawy z chustą animacyjną, praca plastyczna oraz degustacja przysmaku wszystkich misiów – miodu.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcie z „fotobudki”.

W przyszłym roku na pewno będziemy pamiętać o „Urodzinach Misia”, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”.

Agnieszka Garbatiuk
Marlena Stefaniuk
Ewa Karpowicz

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 22:24

Wpisany przez Administrator piątek, 17 listopada 2017 12:31

Podobny obraz

Jesteśmy Polką i Polakiem…

W przeddzień obchodów Święta Niepodległości w naszym przedszkolu odbył się z tej okazji uroczysty apel. Przedszkolaki tańcem, wierszami oraz pieśniami patriotycznymi wyraziły szacunek oraz miłość do Ojczyzny. Zaprezentowano treści patriotyczne, tak ważne dla każdego Polaka. Dzięki takim uroczystościom przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu.

Poprawiony: piątek, 17 listopada 2017 13:09

Wpisany przez Administrator czwartek, 02 listopada 2017 20:31

m.jpg

„Marchewki chrupiemy, bo zdrowi być chcemy”

Dzień 11.10.2017r był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym - pomarańczowym, marchewkowym, zdrowym i witaminowym. W tym dniu dzieci i panie przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo. Przedszkolaki poznały zalety i walory marchewki. Dowiedziały się że jest bardzo zdrowa, zawiera wiele cennych witamin i składników odżywczych, korzystnie wpływa na skórę, włosy oraz wzrok. Jak się okazuje z marchewki można zrobić też dżem, sok  i upiec marchewkowe ciasto. Ten „bardzo zdrowy, dzień pomarańczowy” wypełniony był zabawami przy piosenkach o marchewce, pracami plastycznymi, chrupaniem surowych marchewek, a także degustacją marchewkowego soku.
Wszyscy dobrze się bawili i marchewkę polubili!
Dzięki takim działaniom prowadzonym już od najmłodszych lat, mającym charakter zabaw, konkursów, zagadek rozbudzamy u dzieci zainteresowanie własnym zdrowiem, potrzebę prawidłowego odżywiania się.

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 23 października 2017 21:58

Święto Pieczonego Ziemniaka

W dniu 16 października 2017 roku grupa 6-latków pod opieką pani Aleksandry Dołęgowskiej i pani Małgorzaty Kaczan wyjechała do Studzianki na „Święto Pieczonego Ziemniaka.” W tym dniu dzieci poznały historię ziemniaka, obejrzały eksponaty znajdujące się w muzeum wsi. Uczestniczyły w zabawach. Dodatkiem do dobrej zabawy był poczęstunek. Zabawa była bardzo udana i na pewno pozostanie w pamięci.

Poprawiony: poniedziałek, 23 października 2017 22:01

Wpisany przez Administrator czwartek, 12 października 2017 10:15

Dnia 20.09.2017r. dzieci z grup; „Misie”, „Biedronki”, ”Żabki”, „Pszczółki i „Rybki”, pojechały do Białej Podlaskiej na spektakl teatralny pt; „Czerwone jabłuszko”. Nudy tam nie było, barwne postacie zachęcały gości do wspólnej zabawy. Dzieci były zachwycone, mimo iż przeżyły chwile strachu. Uśmiechnięte buzie dały wyraz dobrze spędzonego przedpołudnia. Wycieczka wzbogaciła dzieci w nowe, ciekawe doświadczenia i zachęciła do kolejnych ciekawych wyjazdów.

Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 10:19

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>