- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 04 stycznia 2018 08:00

Wizyta Świętego Mikołaja

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 04 stycznia 2018 07:52

Spotkania Wigilijne w przedszkolnej grupie „Rybki”

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości  chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały, choć troszkę dłużej. Pewnie, dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której, na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje. W naszej grupie przedszkolnej przygotowania te również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sali, nasze dzieci intensywnie ćwiczyły przed występami świątecznymi ucząc się pięknych kolęd, pastorałek, wierszy. W dniu 21 grudnia 2017 roku dzieci zaprezentowały swoje występy przed swoimi rodzinami. A po  przedstawieniach wręczały swoim bliskim własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, dzieliły się opłatkiem i składały życzenia. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Na wspólnych rozmowach, opowieściach, wspomnieniach z dzieciństwa oraz słuchaniu kolęd upływał miło i przyjemnie czas. Myślę, że to były chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane. Drodzy rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania, a małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w grupie. Kochani Rodzice i czytelnicy tego artykuły, życzymy Wam  kolejnych takich spotkań, z których można czerpać niezwykle pozytywną energię i radość. Życzymy Wam również tak bardzo cennego zdrowia, pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia tych najskrytszych marzeń. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Aleksandra Dołęgowska

Poprawiony: czwartek, 04 stycznia 2018 07:54  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 03 stycznia 2018 10:20

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Poprawiony: środa, 03 stycznia 2018 10:22  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 29 listopada 2017 22:15

Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie 3-latków

Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

24 listopada każdy trzylatek przyszedł do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Zabawa rozpoczęła się od utrwalenia wiersza „Ja jestem niedźwiadek”. Następnie sala zamieniła się w salę treningową „Zumby”, gdzie trzylatki uczyły się układu tanecznego „Gummy Bear”. Były również zabawy z chustą animacyjną, praca plastyczna oraz degustacja przysmaku wszystkich misiów – miodu.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcie z „fotobudki”.

W przyszłym roku na pewno będziemy pamiętać o „Urodzinach Misia”, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”.

Agnieszka Garbatiuk
Marlena Stefaniuk
Ewa Karpowicz

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 22:24  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator piątek, 17 listopada 2017 12:31

Podobny obraz

Jesteśmy Polką i Polakiem…

W przeddzień obchodów Święta Niepodległości w naszym przedszkolu odbył się z tej okazji uroczysty apel. Przedszkolaki tańcem, wierszami oraz pieśniami patriotycznymi wyraziły szacunek oraz miłość do Ojczyzny. Zaprezentowano treści patriotyczne, tak ważne dla każdego Polaka. Dzięki takim uroczystościom przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu.

Poprawiony: piątek, 17 listopada 2017 13:09  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 20