- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:44

„Uroki jesieni” - pod takim hasłem 27.11.2014r. odbył się przedszkolny,  międzygrupowy konkurs przyrodniczy na pożegnanie jesieni. Wzięło  w nim udział  pięć  trzyosobowych  zespołów w dwóch kategoriach wiekowych 4-latków i 5-6-latków. Uczestnicy prezentowali swoje przyrodnicze wiadomości. Dzieci z dużym zaangażowaniem rozwiązywały kolejne zadania, a wnikliwe jury oceniało i przyznawało punkty w postaci żetonów. Wiedza uczestników była na wysokim poziomie. Na zakończenie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody dla grupy, oraz indywidualne upominki.

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:43

Lekcja muzealna - Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Łomazach i Dubowie 17.12.2014r. odwiedziły  Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.  W muzeum dzieci wysłuchały opowieści o dawnych tradycjach związanych ze świętami Bożego Narodzenia, obejrzały  stroje kolędników i ciekawe eksponaty muzealne. Następnie wykonały gipsowe aniołki na choinkę. Dzieci podziękowały paniom z muzeum śpiewem kolęd i pastorałek. Wspólne zajęcia wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój,  a choinka na pewno będzie wyglądać pięknie.

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:41

WIELKANOC

 
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 26 stycznia 2015 19:56

„BABCIU! DZIADKU! COŚ WAM DAM…”

Dziadkowie to wielki skarb.  Bezgranicznie kochają swoje wnuczęta, zawsze mają dla nich czas. Dzień Babci i Dziadka to święto, które na stałe zagościło w przedszkolnym kalendarzu imprez.

24.01.2015r. w Zespole Szkół w Łomazach odbyła się przedszkolna uroczystość z tej okazji. w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Pod czujnym okiem wychowawczyń pani Ewy Karpowicz, pani Małgorzaty Kaczan, pani Agnieszki Panasiuk, pani Krystyny Szydłowskiej i pani Anny Zydlewskiej, dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a zaprezentowany skecz pt. „Dziadek, stołek i rosołek” rozbawił wszystkich do łez. Pani Dyrektor Anna Filipiuk złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, zadowolenia z wnucząt i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Przedszkolaki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Miłą niespodzianką okazał się piękny  tort wykonany przez mamę Michała.

Uroczystość uświetnił występ grupy tanecznej (przedszkolaków i dzieci z klas I-III) prowadzonej przez instruktora ze Szkoły Tańca „Amigo Dance”.

Jak na karnawał przystało, nie obyło się także bez tańców wnucząt z babciami i dziadkami. Największą radość wywołały  wspólne pląsy i zabawy z dawnych lat. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem. Była to okazja do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu.  Na pewno pozostanie na długo w pamięci.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom  w przygotowaniu uroczystości.

Poprawiony: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 20:51  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 18 grudnia 2014 20:20

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Przyćmienie

Poprawiony: wtorek, 23 grudnia 2014 12:26  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 14