- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 13 lipca 2015 11:32

Dnia 11.06.2015 r. dzieci 5-letnie udały się na spacer do posiadłości państwa Anny i Sławomira Dymowskich. Korzystając z gościnności gospodarzy oraz z pięknej ,słonecznej pogody , rozpoczęły zabawę na świeżym powietrzu. Bogactwo i różnorodność zabawek pozwoliła dzieciom na cudowne i bardzo atrakcyjne spędzanie czasu. Mama Olka zaprosiła wszystkich gości do stołu, częstując je ciasteczkami, flipsami oraz owocami i pysznym kompotem. Czas mijał nieubłagalnie szybko, zabawie jednak nie było końca. Dzieci po zakończonej wspaniałej zabawie uporządkowały przybory ,zabawki podziękowały, przeszczęśliwe wróciły do przedszkola. Długo jeszcze wspominały czas spędzony u Olka.

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 02 lipca 2015 07:23

W dniu 08.05.2015r. w Przedszkolu Samorządowym i oddziale przedszkolnym przy SP w Łomazach odbył się konkurs recytatorski ,,BRZECHWA DZIECIOM’’. Każdą grupę  reprezentowało dwoje uczestników recytujących wiersze z serii „Zoo”. Jurry ,w składzie: dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej - pani Agata Chwalewska oraz pedagog Zespołu Szkół w Łomazach - pani Monika Trochonowicz, miało nie lada problem w wyłonieniu laureatów. Dzieci zaprezentowały wysoki poziom umiejętności recytatorskich.

Ostatecznie I miejsce w kategorii dzieci 3-4-letnich zajął Piotrek B. z grupy 3-latków, II miejsce w tej kategorii zajęła Oliwia A. z grupy 4-latków, a III miejsce Laura   również z grupy 3-latków. W kategorii  dzieci 5,6-letnich I miejsce zajął Paweł M. z oddziału przedszkolnego, II miejsce przypadło Michałowi K. z grupy 5-latków, a III miejsce zdobyła Iwa z grupy 6-latków. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, pozostali wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy. Organizatorkami konkursu były panie: Agnieszka Panasiuk i Krystyna Szydłowska.

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 25 czerwca 2015 16:10

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 W PRZEDSZKOLU

Poprawiony: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 20:49  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:44

„Uroki jesieni” - pod takim hasłem 27.11.2014r. odbył się przedszkolny,  międzygrupowy konkurs przyrodniczy na pożegnanie jesieni. Wzięło  w nim udział  pięć  trzyosobowych  zespołów w dwóch kategoriach wiekowych 4-latków i 5-6-latków. Uczestnicy prezentowali swoje przyrodnicze wiadomości. Dzieci z dużym zaangażowaniem rozwiązywały kolejne zadania, a wnikliwe jury oceniało i przyznawało punkty w postaci żetonów. Wiedza uczestników była na wysokim poziomie. Na zakończenie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody dla grupy, oraz indywidualne upominki.

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:43

Lekcja muzealna - Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Łomazach i Dubowie 17.12.2014r. odwiedziły  Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.  W muzeum dzieci wysłuchały opowieści o dawnych tradycjach związanych ze świętami Bożego Narodzenia, obejrzały  stroje kolędników i ciekawe eksponaty muzealne. Następnie wykonały gipsowe aniołki na choinkę. Dzieci podziękowały paniom z muzeum śpiewem kolęd i pastorałek. Wspólne zajęcia wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój,  a choinka na pewno będzie wyglądać pięknie.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 16