- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 31 maja 2018 10:12

WITAMY  CIĘ  WIOSNO

Mimo, że aura za oknem nie bardzo wiosenna, jedynie słonko uśmiechało się do nas wiosenne,
to PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY w naszym przedszkolu był niezwykle wesoły. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Swoje świętowanie rozpoczęły od przedstawienia "wiosennych" programów artystycznych, które towarzyszyły symbolicznemu „topieniu Marzanny”. Mamy nadzieję, że głośno śpiewane piosenki usłyszała Pani Wiosna i zagości  u nas na dobre.

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 10:56  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 31 maja 2018 10:11

Spotkanie z pszczelarzem

W piątek  16.03.2018r. gościem przedszkolaków był tata Andrzejka z grupy Biedronki. Pan Wojtek  posiada własną pasiekę. W bardzo interesujący sposób opowiadał dzieciom o swojej pasji.  Dzieci mogły przymierzyć kapelusz pszczelarski, który chroni  przed atakiem pszczół. Przedszkolaki obejrzały plaster miodu, szczotkę do odgarniania pszczół, dłuto do otwierania zaklejonych plastrów  poddymiarkę, którą wygania się pszczoły z ula  i inne akcesoria potrzebne do podbierania miodu.  Pan Wojtek przyniósł  wosk pszczeli oraz miód - palce lizać. Dzięki temu spotkaniu przedszkolaki dowiedziały  się jak  zdrowy jest miód i jak bardzo pożyteczne są pszczoły, dlatego dbajmy o nie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA MIŁE I SŁODKIE SPOTKANIE!!!

Zapraszamy rodziców do prezentacji swoich zawodów i pasji.

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 10:59  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 31 maja 2018 10:10

Spotkanie opłatkowe

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. Świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu
22 grudnia 2017 roku. W każdej grupie od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Uroczystość wywołała radość i uśmiech na twarzach dzieci.  Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 11:07  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 31 maja 2018 10:09

Mikołaj w przedszkolu

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany z utęsknieniem Gość przybył do naszego przedszkola. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę. Trwało to jednak krótko bo, gdy tylko Mikołaj zaczął wręczać prezenty, na każdej buzi malował się szeroki uśmiech.
Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Wyjątkowa atmosfera zagościła dokoła. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 11:39  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator piątek, 16 lutego 2018 10:30

Bezpieczne zabawy zimowe.

W dniu 15 lutego 2018 roku podsumowaliśmy przedszkolny konkurs pt. " Bezpieczne zabawy zimowe". W konkursie udział wzięło 23 dzieci z przedszkola.

I miejsce - Karol Arseniuk

II miejsce - Adaś Zubelewicz- Król

III miejsce - Sebastian Zdunek

Wyróżnienie otrzymały: Alicja Mirońska i Ada Trochonowicz.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie!

Aleksandra Dołegowska

Poprawiony: poniedziałek, 19 lutego 2018 23:20  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 22