- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:41

WIELKANOC

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 26 stycznia 2015 19:56

„BABCIU! DZIADKU! COŚ WAM DAM…”

Dziadkowie to wielki skarb.  Bezgranicznie kochają swoje wnuczęta, zawsze mają dla nich czas. Dzień Babci i Dziadka to święto, które na stałe zagościło w przedszkolnym kalendarzu imprez.

24.01.2015r. w Zespole Szkół w Łomazach odbyła się przedszkolna uroczystość z tej okazji. w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Pod czujnym okiem wychowawczyń pani Ewy Karpowicz, pani Małgorzaty Kaczan, pani Agnieszki Panasiuk, pani Krystyny Szydłowskiej i pani Anny Zydlewskiej, dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a zaprezentowany skecz pt. „Dziadek, stołek i rosołek” rozbawił wszystkich do łez. Pani Dyrektor Anna Filipiuk złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, zadowolenia z wnucząt i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Przedszkolaki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Miłą niespodzianką okazał się piękny  tort wykonany przez mamę Michała.

Uroczystość uświetnił występ grupy tanecznej (przedszkolaków i dzieci z klas I-III) prowadzonej przez instruktora ze Szkoły Tańca „Amigo Dance”.

Jak na karnawał przystało, nie obyło się także bez tańców wnucząt z babciami i dziadkami. Największą radość wywołały  wspólne pląsy i zabawy z dawnych lat. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem. Była to okazja do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu.  Na pewno pozostanie na długo w pamięci.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom  w przygotowaniu uroczystości.

Poprawiony: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 20:51  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 18 grudnia 2014 20:20

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Przyćmienie

Poprawiony: wtorek, 23 grudnia 2014 12:26  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

Mikołaju, tutaj też są grzeczne dzieci

Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu na dworze, 8 grudnia ten wyjątkowy gość zawitał do naszego przedszkola. Powitaliśmy go z radością. Dzieci przedstawiły przygotowany na tę okoliczność program artystyczny. Mikołaj rozmawiał z dziećmi i obdarował je prezentami. Wszystkie przedszkolaki były szczęśliwe a zabawa z Mikołajem minęła jak chwilka. Odchodzącego gościa żegnały same uśmiechnięte buzie. Dzieci dziękowały za prezenty i gorąco prosiły, aby Mikołaj na pewno wrócił za rok.

Wraz ze Świętym Mikołajem pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu paczek dla naszych przedszkolaków. Dzięki Wam ten szczególny dzień na długo pozostanie w ich pamięci!

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

Przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – pluszowy miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem misiem. Każdy mógł się nim pochwalić i co najważniejsze przytulić się, szepnąć na uszko miłe słówko, a nawet powierzyć największy sekret, bo on nigdy nikomu go nie wyjawi. Dzieci razem z misiem w dyskotekowych rytmach tańczyły, śpiewały piosenki a także oglądały przygody znanych misiów: misia Uszatka, Coralgola, misia Yogi oraz Kubusia Puchatka. Misiowe harce i zabawy trwały przez dzień cały. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 16