- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:43

Lekcja muzealna - Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Łomazach i Dubowie 17.12.2014r. odwiedziły  Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.  W muzeum dzieci wysłuchały opowieści o dawnych tradycjach związanych ze świętami Bożego Narodzenia, obejrzały  stroje kolędników i ciekawe eksponaty muzealne. Następnie wykonały gipsowe aniołki na choinkę. Dzieci podziękowały paniom z muzeum śpiewem kolęd i pastorałek. Wspólne zajęcia wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój,  a choinka na pewno będzie wyglądać pięknie.

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 17 czerwca 2015 19:41

WIELKANOC

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 26 stycznia 2015 19:56

„BABCIU! DZIADKU! COŚ WAM DAM…”

Dziadkowie to wielki skarb.  Bezgranicznie kochają swoje wnuczęta, zawsze mają dla nich czas. Dzień Babci i Dziadka to święto, które na stałe zagościło w przedszkolnym kalendarzu imprez.

24.01.2015r. w Zespole Szkół w Łomazach odbyła się przedszkolna uroczystość z tej okazji. w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Pod czujnym okiem wychowawczyń pani Ewy Karpowicz, pani Małgorzaty Kaczan, pani Agnieszki Panasiuk, pani Krystyny Szydłowskiej i pani Anny Zydlewskiej, dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a zaprezentowany skecz pt. „Dziadek, stołek i rosołek” rozbawił wszystkich do łez. Pani Dyrektor Anna Filipiuk złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, zadowolenia z wnucząt i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Przedszkolaki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Miłą niespodzianką okazał się piękny  tort wykonany przez mamę Michała.

Uroczystość uświetnił występ grupy tanecznej (przedszkolaków i dzieci z klas I-III) prowadzonej przez instruktora ze Szkoły Tańca „Amigo Dance”.

Jak na karnawał przystało, nie obyło się także bez tańców wnucząt z babciami i dziadkami. Największą radość wywołały  wspólne pląsy i zabawy z dawnych lat. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem. Była to okazja do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu.  Na pewno pozostanie na długo w pamięci.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom  w przygotowaniu uroczystości.

Poprawiony: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 20:51  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 18 grudnia 2014 20:20

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Przyćmienie

Poprawiony: wtorek, 23 grudnia 2014 12:26  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator

Mikołaju, tutaj też są grzeczne dzieci

Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu na dworze, 8 grudnia ten wyjątkowy gość zawitał do naszego przedszkola. Powitaliśmy go z radością. Dzieci przedstawiły przygotowany na tę okoliczność program artystyczny. Mikołaj rozmawiał z dziećmi i obdarował je prezentami. Wszystkie przedszkolaki były szczęśliwe a zabawa z Mikołajem minęła jak chwilka. Odchodzącego gościa żegnały same uśmiechnięte buzie. Dzieci dziękowały za prezenty i gorąco prosiły, aby Mikołaj na pewno wrócił za rok.

Wraz ze Świętym Mikołajem pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu paczek dla naszych przedszkolaków. Dzięki Wam ten szczególny dzień na długo pozostanie w ich pamięci!

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 16