- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukuj

II OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 7 grudnia 2013r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach odbyła się II Olimpiada Przedszkolaków. Organizatorem przedsięwzięcia był GLKST „NIWA”, GOK   w Łomazach i Zespołem Szkół w Łomazach oraz Zakładem Turystyki i Rekreacji Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej.

Olimpiadę Przedszkolaków otworzyła Pani Dyrektor Anna Filipiuk, która powitała wszystkich serdecznie, kierując dużo ciepłych słów do przedszkolaków i ich rodziców. Podziękowała rodzicom za to, że nie zważając na warunki klimatyczne przybyli na dzisiejszą Olimpiadę, by razem ze swoimi dziećmi uczestniczyć w przygotowanych zawodach. Pani dyrektor podkreśliła, iż dzięki takiej postawie i zaangażowaniu rodziców cel imprezy, którym jest popularyzacja kultury fizycznej wśród najmłodszych, promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia na pewno zostanie osiągnięty

Olimpiada dostarczyła wiele sportowych emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

Poprawiony: poniedziałek, 27 stycznia 2014 20:46  

PDFDrukuj

Mikołaj prezenty rozdaje

Spotkanie z Mikołajem dostarczyło najmłodszym wiele emocji. Niektórzy podeszli do Mikołaja z lekką nieśmiałością, ale większość nie mogła się doczekać, kiedy usiądzie mu na kolanach. Przedszkolaki chętnie recytowały Mikołajowi wierszyki i śpiewały piosenki prezentując swoje umiejętności. Panie były dumne obserwując jak ich wychowankowie radzą sobie w nowej, niecodziennej sytuacji i wykorzystują wiedzę zdobytą na zajęciach. Mikołaj wręczał upominki i chętnie pozował do zdjęć.

Mikołajowi bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

PDFDrukuj

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości przedszkolnych.

25 listopada każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki poznały historię święta, bawiły się przy piosence „Jadą, jadą misie”. Odgadywały również zagadki, wykonywały prace plastyczne, słuchały bajek i opowiadań, których bohaterem oczywiście był Miś. jednak najsłodsza zabawa była z miodem: dzieci wylizywały „słodkie,  co nieco” z talerzyków.

Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki pozowały do zdjęć grupowych ze swoimi ulubieńcami. Największego misia przyniosła Karolinka z grupy Biedronek, który ozdabiał zdjęcia w każdej grupie.

 
 

PDFDrukuj

 

11listopada_przedszkole.jpg - 195.82 Kb

Uroczyste obchody 11 listopada w przedszkolu.

Poprawiony: niedziela, 10 listopada 2013 23:06  

PDFDrukuj

BAL JARZYNKOWY

Dnia 19 października 2013 roku, już po raz trzeci, odbył się w naszym przedszkolu BAL JARZYNKOWY. Tym razem rodzinnej imprezie towarzyszyło hasło „Kolorowo jemy – zdrowo żyjemy”.

Bal otworzyła Pani Dyrektor Anna Filipiuk, witając wszystkich przybyłych.

Gościem, który zaszczycił nas, swoją obecnością, była Pani Małgorzata Sacewicz– inspektor ds. oświaty zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej. Przyjechały również dzieci ze Szkoły Filialnej w Dubowie pod opieką p. Ewy Dekiert .

Bal promował zdrowy sposób odżywiania się, a także formę miłego spędzania wolnego czasu. Był inspiracją dla rodziców i dzieci podczas przygotowywania odpowiedniego stroju.

Rodzice zadbali o to, by nie zabrakło smacznych, kolorowych kanapek, które zniknęły natychmiast w głodnych brzuszkach. Przedszkolaki doskonale wiedzą, iż kolorowe kanapki – to bogactwo bezcennych witamin dla naszego zdrowia. Na stole gościły również owocowe babeczki i marchewka do pochrupania.

Wesołej zabawie towarzyszyły uśmiechy na twarzach dzieci.

Rodzicom przedszkolaków serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu balu.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 14