- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukuj

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości przedszkolnych.

25 listopada każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki poznały historię święta, bawiły się przy piosence „Jadą, jadą misie”. Odgadywały również zagadki, wykonywały prace plastyczne, słuchały bajek i opowiadań, których bohaterem oczywiście był Miś. jednak najsłodsza zabawa była z miodem: dzieci wylizywały „słodkie,  co nieco” z talerzyków.

Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki pozowały do zdjęć grupowych ze swoimi ulubieńcami. Największego misia przyniosła Karolinka z grupy Biedronek, który ozdabiał zdjęcia w każdej grupie.

 

PDFDrukuj

 

11listopada_przedszkole.jpg - 195.82 Kb

Uroczyste obchody 11 listopada w przedszkolu.

Poprawiony: niedziela, 10 listopada 2013 23:06  

PDFDrukuj

BAL JARZYNKOWY

Dnia 19 października 2013 roku, już po raz trzeci, odbył się w naszym przedszkolu BAL JARZYNKOWY. Tym razem rodzinnej imprezie towarzyszyło hasło „Kolorowo jemy – zdrowo żyjemy”.

Bal otworzyła Pani Dyrektor Anna Filipiuk, witając wszystkich przybyłych.

Gościem, który zaszczycił nas, swoją obecnością, była Pani Małgorzata Sacewicz– inspektor ds. oświaty zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej. Przyjechały również dzieci ze Szkoły Filialnej w Dubowie pod opieką p. Ewy Dekiert .

Bal promował zdrowy sposób odżywiania się, a także formę miłego spędzania wolnego czasu. Był inspiracją dla rodziców i dzieci podczas przygotowywania odpowiedniego stroju.

Rodzice zadbali o to, by nie zabrakło smacznych, kolorowych kanapek, które zniknęły natychmiast w głodnych brzuszkach. Przedszkolaki doskonale wiedzą, iż kolorowe kanapki – to bogactwo bezcennych witamin dla naszego zdrowia. Na stole gościły również owocowe babeczki i marchewka do pochrupania.

Wesołej zabawie towarzyszyły uśmiechy na twarzach dzieci.

Rodzicom przedszkolaków serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu balu.

 
 

PDFDrukujEmail

Wycieczka do Lublina

28 maja grupa sześciolatków wspólnie z uczniami z klasy Ib uczestniczyła w wycieczce do Lublina.
Dzieci zwiedziły Stare Miasto następnie udały się do Centrum Zabaw, gdzie czekało ich wiele atrakcji. Potem pojechały do Muzeum Wsi Lubelskiej. Tam uczestniczyły w warsztatach
na temat zanikających zawodów, takich jak: łubiarz, kowal, tkaczka, szkutnik, malowanie ikon, dawne miary. Kolejnym punktem programu wycieczki było Mini – zoo w Leonowie.
Pełni wrażeń wróciliśmy do domu wieczorem.

 

PDFDrukujEmail

„Czyste powietrze wokół nas”

W ramach realizacji Przedszkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej „ Czyste powietrze wokół Nas” dzieci z grupy 5 i 6 – latków zaprosiły rodziców na przedstawienie p.t. ”Spotkanie Jasia i Małgosi z dymkami”. Dzięki tym zajęciom dzieci posiadły wiedzę dotyczącą szkodliwości dymu. Wykonały również maskotkę- bohatera programu -  Dinka.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 14