- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Dnia 04.02.2013 roku odbyło się spotkanie lekarza z rodzicami, które jest częścią projektu  „Rekreacja, aktywność, profilaktyka” realizowanego przez GLKST „Niwa” we współpracy  z GOK Łomazy. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

W ramach pogadanki dr Zbigniew Chazan przedstawił rodzicom ogólne informacje dotyczące rozwoju dziecka, właściwego odżywiania, zapobiegania chorobom oraz postępowania podczas ich leczenia. Następnie odbyły się indywidualne konsultacje z lekarzem.

 

PDFDrukuj

Konkurs plastyczny -  Wielkie małe marzenia – List do Świętego Mikołaja

Dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie plastycznym „ List do świętego Mikołaja” organizowanym przez Oddział Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej im. F. Stefczyka w Białej Podlaskiej. Spośród wielu nadesłanych prac dwie dziewczynki z grupy 6 – latków Oliwia i Julia  zdobyły wyróżnienie  w I etapie i ich prace zakwalifikowały się do II etapu -  ogólnopolskiego. Serdecznie im gratulujemy.

18 .01.2013r. wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na podsumowanie konkursu, gdzie czekały na nich upominki oraz wspaniała zabawa.

 

PDFDrukuj

Karnawałowe spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

Goszczenie babć i dziadków na uroczystości z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Dnia 31 stycznia  odbyła się ta wspaniała impreza. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości. Licznie przybyli, Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie
dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci bardzo przeżywały występ, ale pod czujnym okiem wychowawczyń pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły poloneza i składały życzenia.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe
i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są to spotkania i chwile spędzone razem z wnukami. Na zakończenie części artystycznej Pani Dyrektor złożyła gościom najserdeczniejsze życzenia, a przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Znalazła się także chwila na wspólne zabawy przy muzyce oraz konkursy. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom
ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Nauczyciele wychowania przedszkolnego serdecznie dziękują tym rodzicom, którzy mimo swoich obowiązków znaleźli czas na pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

 
 

11 listopada w przedszkolu

PDFDrukuj

Dnia 09.11.12 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji  Święta  Niepodległości. Dzieci zaprezentowały wiersze i zaśpiewały pieśni patriotyczne. Okazuje się, że 11 Listopada to rocznica poważna i wielka, ale możliwa do uczczenia również przez przedszkolaków. W czasie tej podniosłej uroczystości nasze przedszkole tętniło duchem patriotyzmu.

 

PDFDrukuj

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku 18 grudnia odbyło się przedstawienie jasełkowe p.t.” Hej, kolęda!” dla rodziców i zaproszonych gości. Aktorom – przedszkolakom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w rolę, dzięki czemu stworzyły bardzo efektowne widowisko o narodzinach Bożej Dzieciny.

Po przedstawieniu Pani Dyrektor Anna Filipiuk złożyła wszystkim świąteczne życzenia i wręczyła podziękowania sponsorom. To, dzięki ich wsparciu finansowemu został przygotowany wigilijny poczęstunek dla wszystkich przybyłych na tą uroczystość.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli wychowania przedszkolnego , rodziców i dzieci dziękujemy: pani Ewelinie Bandzarewicz,  panu Zbigniewowi Gołosiowi, Zdzisławowi Serhejowi, Marianowi Serhejowi, Maciejowi Jaroszukowi.

Wszystkim życzymy uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 16