- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukuj

Wpisany przez Administrator

W dniu 08.04.2013r. miało miejsce spotkanie przedszkolaków z przedstawicielami Policji: komisarz Iloną Wierzejską i młodszym aspirantem Bogdanem Gdulą z Zespołu do Spraw Nieletnich Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Temat spotkania dotyczył:

  • bezpiecznego zachowania w szkole, domu, na ulicy, w drodze do szkoły i domu,
  • zasad ruchu drogowego,
  • sposobów postępowania w sytuacjach zagrożenia,
  • skutków prawnych wynikających z  zachowań ryzykownych.

 

 

PDFDrukuj

Karnawałowe spotkanie z Babcią i Dziadkiem w przedszkolu

 

PDFDrukuj

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

„Grudniowa piękna noc z kolędą przyszła do nas…” tymi słowami dzieci z Przedszkola Samorządowego w Łomazach powitały zebranych gości: Pana Waldemara Droździuka  – Wójta Gminy Łomazy, Pana Wiesława Bańkowskiego – Przewodniczącego Rady Gminy i Rady Rodziców oraz rodziców, dziadków i pracowników szkoły.

W pięknie udekorowanej auli, przedszkolaki swoim przedstawieniem, przeniosły wszystkich w odległe czasy, kiedy w niewielkim miasteczku Betlejem narodził się mały Jezus. Do szopki przybyli aniołowie, królowie i pasterze, aby złożyć dary i pokłonić się niebiańskiemu królowi.

Pani Dyrektor Anna Filipiuk pogratulowała małym aktorom występu, następnie wszystkim zebranym życzyła: „Niech Was mały Jezus łaską opromienia,  da dni lepsze, dni pełne miłości i niech Boży pokój w domach Waszych gości”. Do życzeń dołączył się Pan wójt i Pan przewodniczący. Dziękując za wprowadzenie w świąteczny nastrój, obdarowali przedszkolaków cukierkami. Paniom przygotowującym dzieci gratulowano wspaniałego przedstawienia, doceniając ich trud włożony  w przygotowanie Jasełek.

Wszyscy stwierdzili, iż warto na chwilę zatrzymać się, aby spędzić czas z bliskimi i wspólnie celebrować tak ważne dla nas święta.

 
 

PDFDrukuj

II OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 7 grudnia 2013r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach odbyła się II Olimpiada Przedszkolaków. Organizatorem przedsięwzięcia był GLKST „NIWA”, GOK   w Łomazach i Zespołem Szkół w Łomazach oraz Zakładem Turystyki i Rekreacji Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej.

Olimpiadę Przedszkolaków otworzyła Pani Dyrektor Anna Filipiuk, która powitała wszystkich serdecznie, kierując dużo ciepłych słów do przedszkolaków i ich rodziców. Podziękowała rodzicom za to, że nie zważając na warunki klimatyczne przybyli na dzisiejszą Olimpiadę, by razem ze swoimi dziećmi uczestniczyć w przygotowanych zawodach. Pani dyrektor podkreśliła, iż dzięki takiej postawie i zaangażowaniu rodziców cel imprezy, którym jest popularyzacja kultury fizycznej wśród najmłodszych, promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia na pewno zostanie osiągnięty

Olimpiada dostarczyła wiele sportowych emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

Poprawiony: poniedziałek, 27 stycznia 2014 20:46  

PDFDrukuj

Mikołaj prezenty rozdaje

Spotkanie z Mikołajem dostarczyło najmłodszym wiele emocji. Niektórzy podeszli do Mikołaja z lekką nieśmiałością, ale większość nie mogła się doczekać, kiedy usiądzie mu na kolanach. Przedszkolaki chętnie recytowały Mikołajowi wierszyki i śpiewały piosenki prezentując swoje umiejętności. Panie były dumne obserwując jak ich wychowankowie radzą sobie w nowej, niecodziennej sytuacji i wykorzystują wiedzę zdobytą na zajęciach. Mikołaj wręczał upominki i chętnie pozował do zdjęć.

Mikołajowi bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

 
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 15 z 20