- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 26 czerwca 2018 07:10

W dniu 19.06.2018 w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2017/2018. W uroczystości uczestniczyli rodzice, dzieci wychowawcy i zaproszeni goście. Dzieci 6-letnie pod kierunkiem wychowawców Pani A. Dołęgowskiej i D. Derlukiewicz zaprezentowały przygotowany na tą okazję program artystyczny. Na pamiątkę przygody przedszkolnej absolwenci przedszkola otrzymali dyplomy i ufundowane przez Radę Rodziców książki.

Były także życzenia i podziękowania ze strony Pani Dyrektor, która w imieniu własnym i Rady Pedagogicznej życzyła wszystkim rodzicom wiele radości i pociechy z dzieci „Kochajcie swoje dzieci miłością bezwarunkową i bądźcie zawsze z nich dumni”. Wyraziła również nadzieję, że przedszkole spełniło pokładane w nim oczekiwania pod względem opieki, wychowania i nauki. Pani Dyrektor wręczyła podziękowania najbardziej aktywnym rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola w roku szkolnym 2017/2018. Następnie Pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę odchodzącej na zasłużoną emeryturę Pani Teresie Łukaszuk.

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 19 czerwca 2018 12:00

Dzień Rodziny na sportowo

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka, i odwrotnie - dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty. By dać wyraz tym wszystkim uczuciom, w tym roku nasze przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Dzień Taty w ramach wspólnego Dnia Rodziny.

Uroczystość odbyła się 5 czerwca pod hasłem „My rodzinę dobrą mamy, zawsze razem się trzymamy!” Celem imprezy było przede wszystkim wzmacnianie emocjonalnej więzi z rodziną, integracja poprzez  zabawę, jak również propagowanie zdrowego stylu życia
i zachęcanie do wspólnego spędzania czasu wolnego w aktywny sposób.

Wszyscy dobrze się bawili, pokonując trudy różnych konkurencji sportowych.

Słowa uznania należą się tym rodzicom, którzy potrafili zrozumieć, jak ważna w tym dniu była ich obecność i jak bardzo pogłębia się tym samym relacja rodzice - dziecko.
Zabawa była wyśmienita, bo rodzinna!

Po sportowych zmaganiach wszyscy udali się na plac przed szkołą, gdzie czekały gorące kiełbaski i pyszne gofry przygotowane przez panie kucharki – panią Małgosię i panią Martę. Była to wspaniała impreza zarówno dla rodziców jak i dzieci - pełna wzruszeń, radości,  uśmiechu, a przede wszystkim czas, który mogliśmy wszyscy spędzić ze sobą, bez pośpiechu, z dala od codziennych zmartwień.

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom za wspaniałą zabawę.

Nauczyciele przedszkola

Poprawiony: poniedziałek, 26 listopada 2018 08:35  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 19 czerwca 2018 11:58

Konkurs piosenki patriotycznej

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszym przedszkolu odbył się konkurs piosenki patriotycznej: „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”. Intencją organizatorów przedsięwzięcia było wspieranie integralnego rozwoju dzieci w zakresie twórczości artystycznej. Cel został osiągnięty, młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, zaś teksty piosenek mówiące o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny i przywołały sylwetki bohaterów narodowych walczących o jej suwerenność, stanowiły prawdziwą lekcję historii.

W konkursie wzięły udział dzieci z wszystkich grup wiekowych, a prezentowane przez nie utwory dostarczyły wszystkim widzom wielu wzruszeń i pozytywnych emocji…

Uwieńczeniem spotkania było wyłonienie zwycięzców i wręczenie przez panią dyrektor Bogumiłę Wińską nagród i dyplomów uczestnikom konkursu.

Cieszymy się, że przedszkolaki tak licznie wzięły udział w naszym konkursie.

Małgorzata Kaczan

Ewa Karpowicz

 
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 31 maja 2018 10:12

WITAMY  CIĘ  WIOSNO

Mimo, że aura za oknem nie bardzo wiosenna, jedynie słonko uśmiechało się do nas wiosenne,
to PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY w naszym przedszkolu był niezwykle wesoły. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Swoje świętowanie rozpoczęły od przedstawienia "wiosennych" programów artystycznych, które towarzyszyły symbolicznemu „topieniu Marzanny”. Mamy nadzieję, że głośno śpiewane piosenki usłyszała Pani Wiosna i zagości  u nas na dobre.

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 10:56  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 31 maja 2018 10:11

Spotkanie z pszczelarzem

W piątek  16.03.2018r. gościem przedszkolaków był tata Andrzejka z grupy Biedronki. Pan Wojtek  posiada własną pasiekę. W bardzo interesujący sposób opowiadał dzieciom o swojej pasji.  Dzieci mogły przymierzyć kapelusz pszczelarski, który chroni  przed atakiem pszczół. Przedszkolaki obejrzały plaster miodu, szczotkę do odgarniania pszczół, dłuto do otwierania zaklejonych plastrów  poddymiarkę, którą wygania się pszczoły z ula  i inne akcesoria potrzebne do podbierania miodu.  Pan Wojtek przyniósł  wosk pszczeli oraz miód - palce lizać. Dzięki temu spotkaniu przedszkolaki dowiedziały  się jak  zdrowy jest miód i jak bardzo pożyteczne są pszczoły, dlatego dbajmy o nie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA MIŁE I SŁODKIE SPOTKANIE!!!

Zapraszamy rodziców do prezentacji swoich zawodów i pasji.

Poprawiony: czwartek, 31 maja 2018 10:59  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 22