- reset +

Galeria przedszkole

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator wtorek, 13 lutego 2018 10:00

Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Frekwencja jak co roku dopisała. Gościliśmy 160 osób. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy.
Wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i złożyły życzenia.

Do życzeń dołączyła się Pani Dyrektor Bogumiła Wińska, Wójt Gminy Łomazy Pan Jerzy Czyżewski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Wiesław Bańkowski.

Uroczystość uświetnił występ scholi i chóru tutejszej parafii pod kierunkiem Pana Pawła Tokarskiego.

Po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. To jednak nie był koniec wrażeń. W rytmie wielu znanych przebojów wnuczęta porwały swoich dziadków do tańca.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Szczególne podziękowania należy skierować do tych  rodziców , którzy pomogli nauczycielom przedszkola w przygotowaniu  tej wyjątkowej uroczystości. Dziękujemy!!!Poprawiony: czwartek, 15 lutego 2018 08:27  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 04 stycznia 2018 08:00

Wizyta Świętego Mikołaja

 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 04 stycznia 2018 07:52

Spotkania Wigilijne w przedszkolnej grupie „Rybki”

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości  chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały, choć troszkę dłużej. Pewnie, dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której, na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje. W naszej grupie przedszkolnej przygotowania te również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sali, nasze dzieci intensywnie ćwiczyły przed występami świątecznymi ucząc się pięknych kolęd, pastorałek, wierszy. W dniu 21 grudnia 2017 roku dzieci zaprezentowały swoje występy przed swoimi rodzinami. A po  przedstawieniach wręczały swoim bliskim własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, dzieliły się opłatkiem i składały życzenia. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Na wspólnych rozmowach, opowieściach, wspomnieniach z dzieciństwa oraz słuchaniu kolęd upływał miło i przyjemnie czas. Myślę, że to były chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane. Drodzy rodzice serdecznie Wam dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania, a małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w grupie. Kochani Rodzice i czytelnicy tego artykuły, życzymy Wam  kolejnych takich spotkań, z których można czerpać niezwykle pozytywną energię i radość. Życzymy Wam również tak bardzo cennego zdrowia, pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia tych najskrytszych marzeń. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Aleksandra Dołęgowska

Poprawiony: czwartek, 04 stycznia 2018 07:54  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 03 stycznia 2018 10:20

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Poprawiony: środa, 03 stycznia 2018 10:22  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator środa, 29 listopada 2017 22:15

Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie 3-latków

Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

24 listopada każdy trzylatek przyszedł do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Zabawa rozpoczęła się od utrwalenia wiersza „Ja jestem niedźwiadek”. Następnie sala zamieniła się w salę treningową „Zumby”, gdzie trzylatki uczyły się układu tanecznego „Gummy Bear”. Były również zabawy z chustą animacyjną, praca plastyczna oraz degustacja przysmaku wszystkich misiów – miodu.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcie z „fotobudki”.

W przyszłym roku na pewno będziemy pamiętać o „Urodzinach Misia”, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”.

Agnieszka Garbatiuk
Marlena Stefaniuk
Ewa Karpowicz

Poprawiony: środa, 29 listopada 2017 22:24  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 22