rok 2012/2013

Już wakacje!
Rok szkolny 2012/2013 dobiegł końca, o czym mogli  przekonać się goście zaproszeni, rodzice i uczniowie - uczestnicy uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Łomazach. Lista zaproszonych gości była długa. Byli wśród nich m.in. Wójt Gminy Łomazy p. Waldemar Droździuk, proboszcz tutejszej parafii ks. Adam Kamecki, przedstawiciel ZNP w osobie p. Teresy Sidoruk. Pani dyrektor w swoim przemówieniu podkreśliła znaczące sukcesy uczniów naszej szkoły, podziękowała nauczycielom, rodzicom za współpracę i pomoc. Wyraziła ogromne podziękowania wszystkim przyjaciołom szkoły, bez których pomocy i wsparcia byłoby trudno. "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". Pani dyrektor Anna Filipiuk słowami Jana Pawła II w imieniu swoim, Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Łomazach złożyła serdeczne podziękowanie Wójtowi Gminy Łomazy p. Waldemarowi Droździukowi za zrozumienie potrzeb i bezinteresowną pomoc okazaną placówkom Zespołu Szkół w Łomazach. Dzięki wielkiemu sercu ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja celów dydaktyczno - wychowawczych. Wszyscy ci przyjaciele szkoły otrzymali z rąk pani dyrektor specjalne podziękowania. To wydarzenie miało miejsce w końcowej części uroczystości, wcześniej natomiast dyrektor szkoły uhonorowała najlepszych absolwentów szkoły - Zachariasza Karpowicza i Mateusza Szutko tytułem WZOROWEGO ABSOLWENTA SZKOŁY, statuetkami. Uczniom z najwyższą średnią nagrody wręczył pan Wójt. W szkole podstawowej była to Katarzyna Sucharzewska ze średnią 5,33. W gimnazjum najwyższą średnią uzyskał Maciej Chotkowski - 5,40. Nagrody za naukę i wzorowe zachowanie otrzymali najlepsi uczniowie z każdej klasy, rodzice tych uczniów otrzymali z rąk pani dyrektor Listy gratulacyjne. Wyróżniono także  m.in. najlepszych sportowców, chórzystów, najaktywniejszych członków Samorządu Uczniowskiego, sportowców z klubu "Niwka", członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i wielu innych, których zdjęcia znajdziecie w relacji foto.Tak więc sądząc po ilości nagród, dyplomów - nasi uczniowie zasłużyli na wypoczynek (oczywiście nauczyciele też).

Życzymy wszystkim miłego wypoczynku wakacyjnego i do zobaczenia we wrześniu!

Poprawiony: sobota, 29 czerwca 2013 16:21

PDFDrukuj

27 czerwca   Klasy IVA i IVB bawiły się na wspólnym przedwakacyjnym ognisku u Państwa Katarzyny i Wiesława Bańkowskich.  Atrakcji było co niemiara: pieczone i grillowane kiełbaski, chlebek pita chipsy, lody, oranżada a na deser przepyszne cynamonowe bułeczki babci Sabiny. Taki nadmiar kalorii dzieci mogły spożytkować skacząc na trampolinie, grając w siatkówkę lub piłkarzyki.

Tak miło spędzony dzień niech  będzie dla dzieci początkiem wakacyjnego wypoczynku i oby był on tak udany jak to dzisiejsze  spotkanie.

Dziękujemy Państwu Bańkowskim za  zaproszenie i pomoc w organizacji ogniska.

Katarzyna Bańkowska

Aneta Najdyhor

PDFDrukuj

W ostatnie dni przed wakacjami klasa I b i II b zostały przeszkolone przez swoje wychowawczynie

Elżbietę Bielecką i Małgorzatę Rogoźnicką z zakresu pierwszej pomocy. Uczniowie wiedzą jak zadbać o swoje bezpieczeństwo

i jak w razie potrzeby pomóc innym.

Poprawiony: poniedziałek, 12 sierpnia 2013 09:23

czwartek, 27 czerwca 2013 19:32

20 czerwca 2013 r. spędziliśmy  bardzo miłe chwile w Studziance u Państwa Józefaciuków.

Pan Mieczysław Józefaciuk oprowadził  nas po muzeum i niezwykle ciekawie opowiadał o  różnych narzędziach

i sprzętach gospodarstwa domowego używanych wiele lat temu. Potem były wesołe zabawy, gorące kiełbaski i pyszne pączki

Bardzo dziękujemy Gospodarzom za miłe  przyjęcie.

Klasa I b z wychowawczynią Elżbietą

Poprawiony: piątek, 28 czerwca 2013 18:16

PDFDrukuj

Środa był to szkolny Dzień Sportu. Młodsi uczniowie rywalizowali ze sobą na orliku, gimnazjaliści zawładnęli halą sportową.
Na koniec uczniowie gimnazjum przygotowali wszystkim "głośną" niespodziankę. Zespół o nazwie TENTATIVE (co znaczy podobno "początkujący") nie wyglądał na taki. Członkowie zespołu (Klaudyna Bielecka, Zachariasz Karpowicz, Artur Telaczyński, Mateusz Olichwirowicz i nasz absolwent Mateusz Bńkowski) oraz ich solistka Edyta  Skibniewska dali bardzo profesjonalny popis. Występ był zaskoczeniem, bo zaprezentowali się na po raz pierwszy. Wszystkim bardzo się podobał. Mamy nadzieję, że zobaczymy i usłyszymy ich jeszcze nie raz.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>