- reset +

rok 2012/2013

PDFDrukujEmail

W teatrze

W dniu 11.06.2013r. uczniowie z klasy I a, III a i III b wraz z wychowawcami M.Syrytczyk, A. Ziętecką i D. Derlukiewicz uczestniczyli  w wycieczce do teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Obejrzeliśmy spektakl pt. ,,Latający kufer”. Szybując ponad chmurami Hans dociera do Istambułu. Tam, zagubiony i zadziwiony obcym światem, trafia do komnat tureckiej księżniczki, którą ojciec i władca Turcji – sułtan – trzyma pod kluczem … Co było dalej? Warto pojechać do teatru i zobaczyć. Nam bardzo podobała się ta sztuka. Na pewno jeszcze nie raz pojedziemy do teatru. Przeżycia są niezapomniane.

Poprawiony: piątek, 28 czerwca 2013 18:17  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 24 czerwca 2013 21:02

Spotkanie z autorem "Czarodziejskich przygód Franka"

W ostatni poniedziałek roku szkolnego w naszej szkole gościliśmy Pana Lecha Zaciurę - człowieka o wielu pasjach, ale przede wszystkim pisarza. najmłodsi znają z pewnością "Czarodziejskie przygody Franka", trochę starsi "Ułeczkę".

Spotkanie z Panem Leszkiem przeobraziło się w rozmowę o książkach, pisaniu, czytaniu. Ze strony słuchaczy (najpierw tych starszych, potem młodszych) padały pytania. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dziękujemy Panu Zaciurze, że zechciał się do nas pofatygować i mamy nadzieję, że choć to był ostatni poniedziałek, to spotkanie pierwsze, ale nie ostatnie.

Poprawiony: poniedziałek, 24 czerwca 2013 21:11  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator niedziela, 23 czerwca 2013 19:37

Dnia 19 czerwca zostały ogłoszone wyniki XVII edycji Programu „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe” organizowane przez Fundację Recal, w którym nasze gimnazjum brało udział. Przez cały rok uczniowie jak i nauczyciele czynnie uczestniczyli w licznych przedsięwzięciach mających na celu propagowanie postaw proekologicznych. Działania zostały docenione, gdyż nasze gimnazjum znalazło się wśród sześciu wyróżnionych placówek na terenie Polski i nagrodzone wyjazdem w formie Zielonej Szkoły do Niemiec oraz Holandii. W trakcie wyjazdu będzie okazja zobaczyć hutę aluminium oraz walcownię firmy Hydro Aluminium w Neuss (Niemcy). Ponadto przewidziana jest wizyta w zakładzie produkującym aluminiowe puszki do napojów firmy Ball Packaging Europe w Oss (Holandia) i liczne dodatkowe atrakcje.

Koordynator programu

Elżbieta Derlukiewicz-Rusek

Poprawiony: niedziela, 23 czerwca 2013 19:40  
 

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator czwartek, 20 czerwca 2013 19:54

Dnia 13.06.2013r. odbyły się Zawody Strażackie MDP w Kobylanach. I miejsce w kategorii dziewcząt zajęły Łomazy-2 dziewczęta młodsze w składzie: Karolina Chról, Katarzyna Sucharzewska, Weronika Kobylińska, Klaudia Hołonowicz, Dominika Kułakowska, Marta Kurianowicz, Anita Bosak, Daria Hordejuk, Gabriela Marciniuk i Marta Świętochowska. II miejsce zajęły Łomazy-1 dziewczęta starsze w składzie: Aleksandra Kowieska, Karolina Cydejko, Ewa Wysocka Monika Kurianowicz, Dominika Nazarewicz, Ewa Golba, Karolina Gadomska, Dominika Golba, Klaudia Termena i Klaudyna Bielecka. W kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna z Krzewicy, a II drużyna Łomazy 1 chłopcy starsi w składzie: Piotr Niczyporuk, Michał Sobechowicz, Kamil Melaniuk, Maciej Sobechowicz, Grzegorz Woźniak, Jakub Ilczuk, Maciej Niczyporuk, Robert Polubiec, Błażej Sacharczuk i Piotr Polubiec. III miejsce zdobyła drużyna Łomazy 2 chłopcy młodsi w składzie: Eryk Hordejuk, Piotr Martyniuk, Kamil Kowieski, Bartosz Kowieski, Paweł Panasiuk, Grzegorz Polubiec, Adrian Ignaciuk, Piotr Kurianowicz, Bartosz Kur i Michał Filipiuk.

 

PDFDrukuj

Dnia 19 czerwca 2013 r. wręczono nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu plastycznego „Moja podróż z rodziną”.

I miejsce – Wiktoria Hołonowicz klasa I b

II miejsce – Klaudia Łaska klasa I b

III miejsce Julia Kossowska – klasa I a

Poprawiony: czwartek, 20 czerwca 2013 19:46  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 24