- reset +
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/eko_konkurs oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/brd_g oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/brd_sp2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/3_maja oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

rok 2013/2014

PDFDrukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/eko_konkurs oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uczniowie z klasy pierwszej (4 osoby) i trzeciej (3 osoby) Szkoły Filialnej w Studziance brali udział w Powiatowym Konkursie "Eko - zabawka", organizowanym przez Multicentrum w Białej Podlaskiej z okazji Światowego Dnia Ziemi. Zabawkę należało wykonać wyłącznie z materiałów ekologicznych i surowców wtórnych. Nasi uczniowie wykonali ciekawe i pomysłowe zabawki. Szczególne gratulacje należą się tym uczniom, którzy jako jedyni zajęli całe "podium", pozostawiając dzieciom z innych szkół wyłącznie wyróżnienia.

Szymon Arseniuk - I miejsce

Mikołaj Wysocki - II miejsce

Mateusz Niedźwiedź - III miejsce

{gallery}rok2013/eko_konkurs{/gallery}

Poprawiony: środa, 27 sierpnia 2014 21:26  

PDFDrukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/brd_g oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

9 maja w Zespole Szkół w Konstantynowie odbyły się  powiatowe eliminacje do Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów gimnazjum. Drugie miejsce zajęła drużyna z Łomazy w składzie: Aleksandra Sacharczuk, Kamil Kowieski, Kacper Wiński.

III miejsce indywidualnie zajął Kamil Kowieski z gimnazjum w Łomazach. Najlepsi otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

Organizatorami turnieju są Automobilklub  Bialskopodlaski, Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, wspierani przez Oddział Zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej, Urząd Miasta w Białej Podlaskiej i Starostwo Powiatowe.

 

opiekun drużyny - Anna Lesiuk

{gallery}rok2013/brd_g{/gallery}

Poprawiony: środa, 27 sierpnia 2014 21:26  

PDFDrukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/brd_sp2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

8 maja w Zespole Szkół nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się  powiatowe eliminacje do Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Łomaz w składzie: Dominika Golba, Katarzyna Sucharzewska, Jkub Bańkowski, Michał Kowieski.

W turnieju wzięło udział 18 czteroosobowych drużyn ze szkół podstawowych powiatu bialskiego. Zawodnicy rozwiązywali tekst, wykonywali praktyczne  zadania z zakresu pierwszej pomocy oraz pokonywali skomplikowany tor rowerowy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze szkoły podstawowej w Łomazach, drugie miejsce wywalczyła drużyna z Zalesia, a trzecie uczniowie z Małaszewicz. Indywidualnie najlepiej spisał się Michał Kowieski ze szkoły w Łomazach. Najlepsi otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

Organizatorami turnieju są Automobilklub  Bialskopodlaski, Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, wspierani przez Oddział Zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej, Urząd Miasta w Białej Podlaskiej i Starostwo Powiatowe.

opiekun drużyny - Anna Lesiuk

{gallery}rok2013/brd_sp2{/gallery}

 
 

PDFDrukuj

W góry, hej w góry!

Uczniowie klas trzecich gimnazjum wybrali się tuż przed majowym weekendem  na wycieczkę. Trasa trzydniowej wyprawy wiodła od Krakowa poprzez Łagiewniki, do Zakopanego, Niedzicy po Czorsztyn. Pierwszy dzień prowadził szlakiem Świętego Jana Pawła II. Wycieczkowicze zwiedzili w Krakowie między innymi: Katedrę na Wawelu, Kościół Mariacki, Sukiennice, Rynek Główny. Nie obyło się oczywiście bez „bliskiego spotkania” ze Smokiem Wawelskim. W Łagiewnikach wszyscy byli pod wrażeniem wielkości i przepięknych wnętrz sanktuariów, które zwiedzaliśmy. Widzieliśmy cudowny obraz Chrystusa Miłosiernego. Wieczorem, kiedy po wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu dotarliśmy do Zakopanego, właściciele pensjonatu, w którym zamieszkaliśmy, przywitali nas ogniskiem i pieczonymi kiełbaskami. Pogoda pierwszego dnia była wymarzona. Następnego dnia, mimo zapowiedzi deszczu przywitało nas od rana słońce, więc wybraliśmy się najpierw na piszą wycieczkę w góry. Po południu spacerowaliśmy po Krupówkach, wjeżdżaliśmy na Gubałówkę. Widzieliśmy Cmentarz na Pęksowym Brzyzku. To oczywiście nie wszystko, co widzieliśmy. Ostatniego dnia wyprawy przenieśliśmy się w Pieniny. Zwiedzając ruiny zamków w Czorsztynie i Niedzicy, mogliśmy zakosztować nieco „dworskiego życia”. Z zamku na zamek płynęliśmy statkiem. Wybraliśmy się w rejs po Zalewie Czorsztyńskim. Wbrew wcześniejszym prognozom wszędzie, gdzie docieraliśmy, witała nas przepiękna pogoda. To z pewnością zasługa naszego nowego Świętego Jana Pawła II, do którego w trakcie wycieczki modliliśmy się. No cóż, co dobre – szybko się kończy, trzeba było wracać. Kiedy tak przyglądaliśmy się z okien autokaru na cudowne górskie widoki, przychodziły na myśl słowa Papieża Świętego Jana Pawła II: „ Żal odjeżdżać”.

Poprawiony: środa, 27 sierpnia 2014 21:25  

PDFDrukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/3_maja oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

30 kwietnia w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja historii i patriotyzmu, uroczysta akademia z okazji 123 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przygotowujący uroczystość, pod opieką Pani Ewy Prokopiuk i Pani Aldony Onisiewicz przybliżyli zebranym wydarzenia z 3 maja 1791 r. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście Pan Wójt W. Droździuk i Przewodniczący Rady Gminy W. Bańkowski.

{gallery}rok2013/3_maja{/gallery}

Poprawiony: środa, 27 sierpnia 2014 21:25  
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 25