- reset +
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/hepening oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/dzien_ziemi oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Działani_zdrowie

PDFDrukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/hepening oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

HAPPENING EKOLOGICZNO- ZDROWOTNY

13 maja 2014r. odbył się w naszej szkole happening ekologiczno- zdrowotny. Uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum wraz z opiekunami p. G. Kulickim, p. D. Jeruzalską oraz p. Elżbietą Derlukiewicz- Rusek, przemaszerowali ulicami Łomaz, niosąc transparenty oraz głosząc hasła proekologiczne i prozdrowotne, takie jak: „Od nas zależy życie Ziemi!”, „Ziemia krzyczy, Ziemia wre!- Proszę posprzątajcie Mnie!”, „Chrońmy przyrodę!”, „Bądź aktywny fizycznie- Trzymaj Formę!”

{gallery}rok2013/hepening{/gallery}

 

PDFDrukuj

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rok2013/dzien_ziemi oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

"Jedna jest Ziemia, jedno jest Słońce..."

Dnia 16 kwietnia odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Ziemi. Skecze, wesołe piosenki, wiersze - wszystko o tematyce ekologicznej. Apel przygotowany został przez Panie: Dorotę Jeruzalską i Elżbietę  Derlukiewicz - Rusek. Uczestnicy uroczystości dowiedzieli się, co to znaczy dbać o nasza "zieloną planetę". Jak podkreśliła Pani Dyrektor Anna Filipiuk dbanie należy zacząć od siebie, od troski o swoje najbliższe otoczenie, o otoczenie szkoły. To pierwszy krok w kierunku ekologii. W końcowej części nastąpiło podsumowanie szeregu szkolnych konkursów o tematyce ekologicznej zarówno w szkole podstawowej jak i w gimnazjum. Cieszy nas fakt, że tak ważne we współczesnym świecie problemy natury ekologicznej nie są obce naszym uczniom.

{gallery}rok2013/dzien_ziemi{/gallery}

Podczas apelu, uczniom klas I- III i IV-VI Szkoły Podstawowej oraz I-III Gimnazjum zostały wręczone nagrody, dyplomy i podziękowania za udział w konkursach proekologicznych takich jak:

 

Więcej…

 

PDFDrukuj

W ramach akcji „Promujemy Zdrowie” w naszym gimnazjum odbyły się w lutym konkursy szkolne o tematyce prozdrowotnej. Ich celem było przeciwdziałanie uzależnieniom oraz promowanie postawy odpowiedzialności za własne życie.

Wyniki konkursu plastycznego pt: „Powiedz NIE! papierosom”

I miejsce – Sara Lewkowicz IIIb

II miejsce – Daniel Popławski IIIb

III miejsce – Monika Soroka IIIa

Wyniki konkursu plastycznego klas trzecich gimnazjum pt: „Choroby przenoszone drogą płciową „

I miejsce – Sara Lewkowicz IIIb

Ola Siłakowicz IIIb

Elwira Lubańska IIIb

Marta Kiryczuk IIIb

II miejsce – Joanna Arseniuk IIIc

Weronika Bańkowska IIIc

Marta Świętochowska IIIc

Aleksandra Jarocka IIIc

III miejsce – Maciej Chotkowski IIIc

Błażej Sacharczuk IIIc

Piotr Wiński IIIc

Bartłomiej Kostrzewa IIIc

Plakaty zostały zaprezentowane w klasopracowni biologicznej.

Wyniki konkursu wiedzy o AIDS pt: „Żyję bez ryzyka”

I miejsce – Sara Lewkowicz IIIb

II miejsce – Natalia Abramek IIIb

III miejsce – Aleksandra Arseniuk IIIc

Zwycięzcom gratulujemy J

Pod hasłem „dzielimy się wiedzą” uczennice klasy IIIc J. Arseniuk, W. Bańkowska i M. Świętochowska podczas lekcji wychowawczych zaprezentowały poszczególnym klasom gimnazjum przygotowaną pod kierunkiem Elżbiety Derlukiewicz-Rusek prezentację multimedialną pt: „Wpływ nikotyny na zdrowie człowieka”

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 5