- reset +

PDFDrukujEmail

Pałac i park w Wilanowie oraz zwiedzanie „Niewidzialnej wystawy” to były główne punkty wycieczki do Warszawy zorganizowanej dla uczniów gimnazjum 15 listopada. Uczestników zachwyciły przepiękne wnętrza pałacowe, o których w bardzo ciekawy sposób opowiadała pani przewodnik.  Bardzo żałowaliśmy, że park wilanowski zwiedzaliśmy przed południem, ponieważ jest już przygotowany do świątecznych iluminacji, które można podziwiać w godzinach wieczornych. Co do „Niewidzialnej wystawy”, to chyba wszyscy wspólnie zgodzą się z opinią, że wrażenia po jej „obejrzeniu” są niesamowite. Osoby widzące nie zdają sobie sprawy z tego, w jaki sposób osoby niewidzące odbierają świat, jakie problemy nastręcza im życie codzienne. O tym wszystkim opowiadali niewidomi przewodnicy, a uczestnicy „na chwilę” mogli poczuć się, jak osoby niewidome.

Poprawiony: czwartek, 07 grudnia 2017 10:29