- reset +

PDFDrukujEmail

Święta, święta...

Przygotowujemy się do nich w naszych domach pieczołowicie przez dłuższy czas. Dbamy o to, by niczego nie zabrakło na wigilijnym stole, a pod choinką znalazły się wymarzone prezenty. W ogólnej krzątaninie nie zapominajmy o tym, co najważniejsze – aby Święta Bożego Narodzenia spędzić w miłej, rodzinnej atmosferze wśród kochających nas, bliskich nam osób. Szkoła to po części drugi dom dla ogromnej rzeszy uczniów, jak i pracujących tu dorosłych. Dlatego też w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną tradycyjnie w klasach organizowane są wigilie klasowe. Natomiast podczas spotkania jasełkowego śpiewamy kolędy, składamy sobie życzenia.  O odpowiednią oprawę tegorocznej uroczystości zadbali: Elżbieta Bielecka, Paweł Tokarski i Grzegorz Kulicki. Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach p. Bogumiła Wińska przekazała wszystkim zebranym uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz rodzicom najserdeczniejsze życzenia ciepłych, radosnych świąt, wielu łask od Bożej Dzieciny na cały zbliżający się Nowy 2018 Rok. Uczestnicy spotkania podziwiali kolędy i pastorałki w wykonaniu Scholi, chóru KANON oraz grupy kolędników ze szkoły podstawowej. Na zakończenie podsumowano szkolne konkursy: na najładniejszą kartkę świąteczną, konkurs ozdób świątecznych oraz na najładniejszą okładkę do „Starej baśni”.

Przyćmienie

Poprawiony: wtorek, 02 stycznia 2018 08:25