- reset +

PDFDrukujEmail

Przygody Baltazara

Uczniowie z kl. I a i I b wraz z wychowawczyniami A. Ziętecką i M. Rogoźnicką  wyruszyły dn.12.03.2018r.w  krótką podróż do Białej Podlaskiej na spektakl pt. „Przygody Baltazara” wystawiony przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Była to historia o słynnym naukowcu Baltazarze Gąbce, który został porwany. Smok Wawelski w towarzystwie swoich przyjaciół wyruszył w tajemniczą, pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę w celu uwolnienia profesora. Scenki przeplatane humorem wzbudziły wiele emocji wśród dzieci. Natomiast zabawne piosenki pozwoliły dzieciom aktywnie uczestniczyć w przygodach. Dopełnieniem gry aktorów były barwne kostiumy, piękna oprawa muzyczna oraz bogata scenografia. Jak się przekonaliśmy, przygody Baltazara Gąbki, Kucharza Bartoliniego i Smoka Wawelskiego nadal bawią najmłodszą publiczność. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

11.jpg

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 23:05