ZAWODOWY STRZAŁ W 10!

29 maja 2018 r. klasy siódme uczestniczyły w zorganizowanym przez Lubelskie Kuratorium Oświaty przedsięwzięciu „Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”. W  goszczącym nas Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej nasi uczniowie mieli możliwość obejrzenia pokazów i prezentacji służących promocji szkolnictwa zawodowego. Celem imprezy było nie tylko zachęcenie uczniów do podjęcia nauki w szkołach branżowych i w technikach, ale też zmiana panujących w społeczeństwie stereotypów o „wyższości szkolnictwa ogólnego nad zawodowym” oraz promocja zawodów zgodnych z potrzebami lokalnego rynku pracy.

Za możliwość udziału w imprezie oraz udostępnienie autokaru dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Łomazy Jerzemu Czyżewskiemu.

Poprawiony: środa, 30 maja 2018 15:35