- reset +

PDFDrukujEmail

"Leśne Duszki" w przedszkolu

Na przełomie października i listopada 2018 r. w naszym przedszkolu zamieszkały dziwne stworki. Zjawiły się one, aby wziąć udział w konkursie plastycznym pt. ,, Leśne Duszki’. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno jesiennej kolorystyki, poznanie nowych technik plastycznych, a przede wszystkim rozbudzenie dziecięcej wyobraźni.  Dzieci z pomocą rodziców wykonały prace w formie przestrzennej, w dowolnej technice, wykorzystując do tego leśne dary jesieni. Do konkursu przystąpiło 43 dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Inwencja twórcza dzieci i rodziców nie miała granic. Prace konkursowe pięknie prezentowały się na wystawie do końca listopada. Komisja konkursowa, po wnikliwym obejrzeniu prac wyłoniła zwycięzców.

 

W kategorii 3-4 – latków:

I miejsce -  Sophie Schädel – grupa 4 - latków

II miejsce -. Natalia Szatałowicz – grupa 4 – latków

III miejsce -  Natalia Adamczuk – grupa 4 - latków

 

W  kategorii 5 - 6 – latków:

I miejsce -  Zuzanna Przyłucka – grupa 6 - latków.

II miejsce -  Adam Zubelewicz – Król – grupa 5 – latków / Igor Talarowski – grupa 6 - latków

III miejsce - Anna Karpowicz – grupa 5 – Latków

 

Podsumowanie konkursu odbyło się 30 listopada 2018 r.

Dyrektor Szkoły, pani Bogumiła Wińska, pogratulowała zwycięzcom i wyraziła uznanie dla pozostałych uczestników konkursu za pomysłowość i wysoki  poziom artystyczny wykonanych prac. Gościem uroczystości była również pani Monika Jaroszuk, która sponsorowała nagrody w konkursie. Laureatom, Pani Dyrektor wraz z Panią Moniką Jaroszuk, wręczyły  dyplomy oraz upominki. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe znaczki za udział w konkursie.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom za zaangażowanie oraz dostarczenie wspaniałych doznań artystycznych.