- reset +

PDFDrukujEmail

17.05.2019r. odbył się szkolny konkurs muzyczny „Mali śpiewacy”. Wzięło
w nim udział 18 uczniów. Prezentowali oni swoje wokalne możliwości. Jury w składzie Pani Bogumiła Wińska – Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach, Pani Monika Trochonowicz – pedagog szkolny i Pan Grzegorz Kulicki – nauczyciel muzyki po wysłuchaniu wykonawców przyznało miejsca:

I miejsce Lena Trochonowicz klasa I a

II miejsce Zofia Hryniewicz  klasa I a

III miejsce Lena Murawska klasa I b i Agnieszka Bandzarewicz klasa II a.

Zwycięzcom Pani Dyrektor wręczyła nagrody ufundowane przez Panią Monikę Jaroszuk, zaś pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i długopisy. Konkurs przygotowali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Małgorzata Rogoźnicka, Anna Ziętecka i Wiesława Kobrzyńska.

Poprawiony: poniedziałek, 20 maja 2019 07:18