- reset +

PDFDrukujEmail

W Szkole  Podstawowej w Łomazach 30 maj 2019 r. odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Ludowej „Na ludowo zaśpiewajmy” pod patronatem Wójta Gminy Łomazy pana Jerzego Czyżewskiego i Dyrektora Zespołu Szkół w Łomazach pani Bogumiły Wińskiej. Konkurs pięknie wpisał się w obchody  Roku Kultury Ludowej. W konkursie wzięło udział 20 solistów z klas I -III, w tym 6 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Huszczy, którzy przyjechali pod opieką pani Danuty Nazarewicz.

Jury w składzie pani Maria Sadowska z zespołu „Śpiewam bo lubię”, pan Paweł Tokarski z zespołu „No Problem” i pan Wojciech Telaczyński – miłośnik muzyki wyróżniło następujące osoby:

I miejsce Zofia Hryniewicz SP Łomazy

II miejsce   Marlena Hołownia SP Huszcza

III miejsce Lena Trochonowicz SP Łomazy

Wyróżnienie:

Anita Szostakiewicz, Alicja Adamczuk, Zuzanna Kościuczyk SP Łomazy

Konkurs zorganizowały: pani Elżbieta Bielecka i pani Agnieszka Panasiuk

Poprawiony: wtorek, 04 czerwca 2019 12:03