- reset +

PDFDrukujEmail

 

Zdumiewające motyle

W dniu 10.05. 2019r. w Przedszkolu Samorządowym w Łomazach został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,, Zdumiewające motyle’’. Organizatorem i fundatorem nagród była  pani Krystyna Szydłowska. Celem konkursu było rozwijanie inwencji twórczych u dzieci, a także poznanie różnorodności w świecie motyli. Na konkurs wpłynęło 29 prac. Jury w składzie : pan Paweł Tokarski, pani Agnieszka Panasiuk i pani Małgorzata Rogoźnicka, miało nie lada problem w wyłonieniu laureatów z powodu bogactwa form i pomysłów na wykonanie motyla.

Wyłoniono laureatów w dwóch kategoriach. Otrzymali oni dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci książek i notesów.

3-4-latki

I miejsce-Sebastian Zarębski

II miejsce- Szymon Zagożdżon

III miejsce- Martyna Belkiewicz

Wyróżnienie- Jan Cydejko, Kacper Cydejko, Michał Kołodziejczyk

5-6- latki

I miejsce- Łucja Bańkowska

II miejsce-  Alicja Mirońska

III miejsce-  Kacper Nazarewicz

Wyróżnienie- Jakub Pawłowicz

Wszyscy pozostali uczestniczy otrzymali podziękowania i słodki upominek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu prac.