- reset +

PDFDrukuj

Finału Powiatu Bialskiego  w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Gimnazjada

Dnia 05.04.2013r. w hali sportowej w Rokitnie odbył się Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej  Dziewcząt – Gimnazjada. W turnieju wzięły udział drużyny z Piszczaca, Rokitna, Łomaz, Międzyrzeca Podlaskiego. Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach reprezentowały: Kalinowska Martyna kl. IIc, Świętochowska Marta kl. IIc, Sadownik Natalia kl. IIId, Świętochowska Kinga kl. Ia, Cydejko Karolina kl. IIId, Kulawczuk Paulina kl. IIId,  Wysocka Ewa kl. IIIc, Bielecka Klaudyna kl. IIIc,  Arseniuk Joanna kl. IIc, Telaczyńska Ewelina kl. IIIc, Arseniuk Agata   kl. IIIc, Juszczak Karolina  kl. IIb, Pieńko Emilia kl. IIIa.

W klasyfikacji końcowej Łomazy zajęły III miejsce. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Marta Bednaruk-Bańkowska

Poprawiony: sobota, 06 kwietnia 2013 19:00