- reset +

PDFDrukuj

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

30.09.2014r,  w Wisznicach przeprowadzono Finał Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii  Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady.  Bardzo dobrze zaprezentowała się młodzież naszej szkoły zajmując czołowe miejsca w swoich biegach. Szczególne podziękowania należą się chłopcom ze Szkoły Podstawowej, którzy zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans do Finału Rejonu, który odbędzie się 02.10.2014r w Wisznicach.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta

I miejsce  SP Rossosz, II miejsce SP Leśna Podlaska, III – SP Nr 1 Terespol, IV – SP Łomazy z czasem 25 minut i 38s, V – SP Wisznice, VI – SP Piszczac, VII – SP Janów Podlaski, VIII – SP Konstantynów, IX – SP Kodeń.

Skład sztafety:  Bajkowska Justyna, Kukawska Zuzanna, Rozwadowska Martyna, Piętka Jolanta, Powszuk Dominika, Stanilewicz Anastazja, Demianiuk Natalia, Popielewicz Weronika.

Chłopcy

I miejsce SP Janów Podlaski z czasem 22 min. 38s, II miejsce SP Łomazy z czasem 22min.54s, III – SP Nr 1 Terespol, IV – SP Piszczac, V – SP Rokitno, VI – SP Konstantynów, VII – SP Leśna Podlaska, VIII – SP Kodeń, IX – SP Wisznice.

Skład sztafety: Pietruszka Damian, Kur Kacper, Bańkowski Kacper, Dębowski Mateusz, Kur Bartłomiej, Bajkowski Łukasz, Juszczuk Karol, Hołonowicz Mateusz.

GIMNAZJADA

Dziewczęta

I miejsce PG Nr 1 Terespol z czasem 27,58s, II – PG Nr 1 Wisznice 28,32s, III – PG  Janów Podlaski 29,01s, IV – Gimnazjum Łomazy z czasem 29 minut 20 s, V – PG  Piszczac, VI – PG Konstantynów, VII – Rokitno, VIII -  PG Nr 3 Międzyrzec Podl, IX – Leśna Podlaska, X – Rossosz, XI – Kodeń, XII – PG Nr 1 Międzyrzec Podlaski

Chłopcy

I miejsce PG Piszczac z czasem 30 min 31s, II – PG Nr 1 Terespol 30, 35s,                                       III – Gimnazjum Łomazy z czasem 31 min 02s, IV – PG Nr 3 Międzyrzec Podlaski, V – Konstantynów,   VI – Leśna Podlaska, VII -  Wisznice, VIII – Rokitno, IX – Janów Podlaski, X – Rossosz, XI – Kodeń.

Skład sztafety: Zydlewski Michał, Żelisko Krystian, Nazarewicz Maciej, Szymanek Dominik, Lipka Mateusz, Tokarski Kamil, Mielnik Krzysztof, Głowacki Piotr, Hordejuk Eryk, Martyniuk Norbert.

Opiekunowie zawodów:   Marta Bednaruk – Bańkowska, Marek Prokopiuk, Ireneusz Korszeń.

Gratulacje !