- reset +

PDFDrukuj

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

ROK SZKOLNY 2001/2002

Konkursy przedmiotowe:

Beata Charycka             j. rosyjski   laureat

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

Konkursy przedmiotowe:

Jakub Lewczuk             j. rosyjski   finalista

Magdalena Szenejko   j. rosyjski   laureat

ROK SZKOLNY 2004/2005

Konkursy przedmiotowe:

Łukasz Kulawczuk       matematyka laureat

Ariel Charycki              j. rosyjski       finalista

Marlena Guz                j. rosyjski       laureat

Jakub Lewczuk            j. rosyjski        laureat

ROK SZKOLNY 2005/2006

Konkursy przedmiotowe:

Patrycja Lewczuk      j. rosyjski  laureat

ROK SZKOLNY 2006/2007

Konkursy przedmiotowe:

Patrycja Lewczuk     konkurs czytelniczy   laureat

ROK SZKOLNY 2007/2008

Konkursy przedmiotowe:

Karolina Chwalewska       krasomówczy  finalista

Karolina Chwalewska       matematyka finalista

Jakub Pieńkowski       historia    finalista

Monika Wińska    krasomówczy   finalista

ROK SZKOLNY 2008/2009

Konkursy przedmiotowe:

Mateusz Frączek     j. rosyjski  laureat

Monika Wińska   krasomówczy  laureat

Joanna Raczyńska   j. rosyjski laureat

ROK SZKOLNY 2009/2010

Konkursy przedmiotowe:

Joanna Raczyńska    krasomówczy  finalista

j. polski    laureat

ROK SZKOLNY 2010/2011

ROK SZKOLNY 2011/2012

Konkursy przedmiotowe:

Arkadiusz Korzeniewski   historia   finalista

Sylwia Bondarzewska   j. rosyjski   finalista

Izabela Raczyńska    j. rosyjski   laureat    ; j. polski  laureat

Agnieszka Sinkiewicz  j. rosyjski   laureat

Zachariasz Karpowicz   krasomówczy   finalista

ROK SZKOLNY 2012/2013

Mateusz Szutko

Konkursy przedmiotowe:

Zachariasz Karpowicz   matematyka   laureat

Mateusz Szutko    geografia, fizyka    finalista

Ewa Wysocka   j. rosyjski  laureat

Eliza Waśkiewicz  j. rosyjski    finalista

ROK SZKOLNY 2013/2014

Konkursy przedmiotowe:

- Maciej Chotkowski     fizyka   finalista

- Aleksandra Arseniuk   j. polski   laureat

Poprawiony: poniedziałek, 17 listopada 2014 22:49