Szanowni Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej!

W ramach udziału naszej szkoły w projekcie „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły” opracowany zostanie Szkolny Program Aktywnej Współpracy.

Niektóre zadania przeznaczone do wspólnej realizacji zostały już zaplanowane przez rodziców, uczniów i nauczycieli podczas wrześniowych i listopadowych warsztatów. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zaplanowali następujące działania:

1. Organizacja spotkań z ciekawymi ludźmi
  2. Bal szóstych klas
  3. Teatr rodziców i nauczycieli dla dzieci
  4. Próbny sprawdzian klas szóstych z rodzicami
  5. Skrzynka na wnioski
  6. Kawiarenka andrzejkowa
  7. Bal karnawałowy
  8. Piknik rodzinny
  9. Wspólne wycieczki
  10. Festiwal (jesienny lub wiosenny)

11. Wyposażenie szkolnego przystanku w  ławki

12. Zorganizowanie w szkole miejsca na indywidualne spotkania rodziców i nauczycieli

13. Wspólne ukwiecenie terenu przed szkołą

14. Organizacja spotkań  rodziców, uczniów i nauczycieli

Zwracamy się do Państwa z prośbą o odniesienie się do powyższych propozycji. Jeżeli istnieją jakieś dodatkowe działania dotyczące szkoły i uczniów lub decyzje, na które chcielibyście Państwo mieć wpływ i brać za nie współodpowiedzialność, prosimy o przesłanie swoich pomysłów drogą mailową na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub o kontakt z wychowawcą Państwa dziecka.

Poprawiony: poniedziałek, 24 sierpnia 2015 20:51