- reset +

PDFDrukujEmail

Szczęśliwego nowego… ROKU SZKOLNEGO!

Czas biegnie nieubłaganie. Znów pełni radości, energii, zapału wracamy do szkoły. Przed nami kolejny rok wytężonej pracy. Wyruszamy w fascynującą podróż w poszukiwaniu wiedzy. Inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się mszą świętą. W uroczystościach uczestniczyli zaproszeni goście: P. Jerzy Czyżewski  - wójt Gminy Łomazy, P. Małgorzata Derlukiewicz – przewodnicząca Rady Gminy, P. Wiesław Bańkowski - przewodniczący Rady Rodziców, P. Małgorzata Juszczuk  - wiceprzewodnicząca Rady Rodziców, Ks. Adam Kamecki – proboszcz Parafii Łomazy, P. Agata  Chwalewska – dyrektor GBP, P. Ryszard Bielecki – dyrektor GOK. W części artystycznej wystąpili uczniowie  klas II C  SP przygotowani przez P. Katarzynę Hryniewicz, P. Iwonę Kożuchowską i P. Pawła Tokarskiego.

Poprawiony: sobota, 12 września 2015 13:25