- reset +

PDFDrukujEmail

"Koncepcja pracy szkoły"  do zapoznania się dla rodziców - pobierz

PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZNY ZESPOŁU SZKÓŁ W ŁOMAZACH - pobierz

 

Prestiżowe wyróżnienie i tytuł „WZOROWY ABSOLWENT SZKOŁY” może otrzymać najlepszy (wybitny) uczeń na zakończenie nauki w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach oraz na zakończenie nauki w Gimnazjum im. Unitów Podlaskich w Łomazach.

REGULAMIN PRZYZNANIA WYRÓŻNIENIA „WZOROWY ABSOLWENT SZKOŁY” pobierz

 

Honorowy tytuł „PRZYJACIEL SZKOŁY” może otrzymać: osoba fizyczna, firma lub organizacja, która przyczyniła się do rozwoju i podniesienia rangi Zespołu Szkół w Łomazach. Warunkiem ubiegania się o nadanie honorowego tytułu „Przyjaciel Szkoły” jest spełnienie minimum dwóch kryteriów wymienionych w regulaminie.

Regulamin przyznawania honorowego tytułu „PRZYJACIEL SZKOŁY” pobierz

 

REGULAMIN RADY RODZICÓW pobierz

Poprawiony: wtorek, 17 września 2019 06:45