- reset +

sport szkoła podstawowa

PDFDrukuj

20 września rozpoczęła się rywalizacja w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w roku 2013/2014. Na początek wystartowaliśmy w Sztafetowych Biegach Ulicznych, które miały miejsce w Wisznicach. Tak jak po raz pierwszy wygraliśmy w ubiegłym roku rywalizację pośród wszystkich szkół naszego powiatu tak tym razem po raz pierwszy nasze dziewczyny ze szkoły podstawowej wygrały sztafetę. Rywalizacja była bardzo duża. Od początku prowadziliśmy aby mniej więcej w połowie zmian nieco stracić do pozostałych 9 szkół. Na szczęście odpowiednia taktyka pozwoliła na odzyskanie pierwszej pozycji. I tak reprezentacja dziewcząt wygrała sztafetę na etapie powiatowym. Chłopcy również rozpoczęli od prowadzenia ale kolejne zmiany spowodowały spadek n a 4 pozycję, którą utrzymali do końca.

Opiekun Artur Romaniuk

link zdjęcia

Poprawiony: poniedziałek, 23 września 2013 17:08  

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator sobota, 22 czerwca 2013 06:48

MISTRZYNIE POLSKI Z ŁOMAZ

W dniach 17-20 czerwca 2013 r. drużyna ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Łomazach brała udział w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt w ośrodku turystycznym „Banderoza” w Głuchołazach.   Dziewczęta wygrały turniej pokonując swoje rówieśniczki z innych województw.  W  finale dziewczęta zagrały z reprezentacją województwa mazowieckiego i wygrały 3:2. Królem strzelców została nasza zawodniczka Daria Hordejuk, zdobywczyni 9 bramek.

Skład drużyny:

Bańkowska Ewelina

Bosak Anita

Hordejuk Daria

Marciniuk Gabriela

Przyłucka Ewelina

Szenejko Paulina

Szepeluk Emilia

Szudejko Weronika

Trochonowicz Gabriela

Trener: Ireneusz Korszeń

Pomiędzy meczami dziewczęta również aktywnie spędzały czas. Zwiedzały na rowerach okolicę, korzystały z różnych atrakcji na terenie ośrodka oraz wybrały się na wycieczkę do Czech.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli zorganizować wyjazd. Dziękujemy Wójtowi Gminy Łomazy Panu Waldemarowi Droździukowi , Radzie Rodziców Zespołu Szkół w Łomazach, Zarządowi ULKS „ Niwka” w Łomazach, GLKST „Niwa” Łomazy, Wice Staroście bialskiemu Janowi Bajkowskiemu oraz Panu Zbigniwowi Gołosiowi.

Poprawiony: sobota, 22 czerwca 2013 20:26  

PDFDrukuj

Podwójny sukces w Memoriale im. Marka Żegockiego w Rossoszu.

Dnia 27.05.2013r na orliku  w Rossoszu rozegrany został X Memoriał im. Marka Żegockiego w piłce nożnej chłopców. Celem turnieju było uczczenie pamięci przedwcześnie zmarłego nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Rossoszu, Pana Marka Żegockiego. Turniej rozgrywany był w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum. Obie nasze drużyny zwyciężyły w swoich kategoriach.

Więcej…

 
 

PDFDrukuj

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Łomazach wygrała Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej.

Więcej…

 

PDFDrukuj

II Oficjalne Międzyklasowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Pływaniu

W dniu 24.05.2013 roku w pływalni PSW w Białej Podlaskiej odbyły się II Oficjalne Międzyklasowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Pływaniu. W zawodach uczestniczyły reprezentacje klas należących do Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach.  Najlepsze wyniki w rywalizacji uzyskała reprezentacja klasy VI C. Miejsce drugie zajęła reprezentacja klasy V B. Trzecie miejsce wywalczyła  reprezentacja klasy VI A.

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzca otrzymał ponadto puchar przechodni ufundowany przez Pana Marka Uścińskiego, Prezesa ULKS Niwka w Łomazach.

Gratulacje!!!

Marek Prokopiuk

 

 
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 11