- reset +

sport szkoła podstawowa

PDFDrukuj

Dnia 18.01.2013r. w  hali szkoły podstawowej w Konstantynowie odbył się Finał Bialski w mini koszykówce chłopców.

System gier : każdy z każdym 4 kwarty x 6 min.

Kolejność rozgrywanych spotkań :

SP Łomazy – SP Kobylany                 32:20

SP Konstantynów- SP Kobylany         41:28

SP Łomazy – SP Konstantynów          20:28

Kolejność miejsc :

I miejsce – SP Konstantynów

II miejsce – SP Łomazy

III miejsce – SP Kobylany

Skład drużyny:

Bosak Maciej, Lewkowicz Mikołaj, Pietruczuk Jakub, Sobechowicz Mateusz, Hordejuk Eryk, Kowieski Kamil, Zając Damian, Martyniuk Piotr, Szopliński Ernest, Miczko Dawid, Kurianowicz Piotr,  Nowosielski Patryk,

Opiekun: Ireneusz Korszeń

Poprawiony: niedziela, 27 stycznia 2013 15:02  

PDFDrukuj

Jeszcze w 2012 roku a dokładnie 19 grudnia w Wisznicach odbyły się zawody w mini siatkówce dziewcząt. Nasza dość liczna reprezentacja, składająca się z piętnastu uczennic rywalizowała jedynie z gospodarzami. Zarówno w kategorii „4” jak i „3” musieliśmy uznać wyższość koleżanek z Wisznic, choć skóry nie oddaliśmy łatwo ;-),  zajmując drugie miejsce w obu kategoriach.  W skład siatkarskiej reprezentacji weszły:  Sandra Fuks, Karolina Szudejko, Anita Bosak, Paulina Szenejko, Emilka Szepeluk, Weronika, Szudejko, Karolina Bańkowska, Gabriela Trochonowicz, Magdalena Goś, Daria Hordejuk, Gabriela Marciniuk, Katarzyna Sucharzewska, Zofia Kulawiec, Ewelina Przyłucka, Oliwia Oleszczuk.

 

PDFDrukujEmail

W dniu 2 grudnia odbyły się Mistrzostwa Białej Podlaskiej w taekwon-do. W zawodach wzięło udział 120 osób, trenujących w czterech sekcjach i 2 klubach tkd. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podst. nr 5 w Białej Podlaskiej. Otwarcia dokonała P. Anna Leszczyńska, Kierownik Wydziału Kultury i Sportu UM w Białej Podlaskiej.

Uczestnicy rywalizowali w 16 konkurencjach, limitowanych wiekiem i stopniem wyszkolenia technicznego kup. Uczniowie z Zespołu Szkół w Łomazach zaprezentowali się rewelacyjnie zdobywając w sumie aż 20 medali. Oto medaliści: Stanilewicz Anastazja (złoto), Szudejko Szymon (złoto i brąz), Stanilewicz Adrian (złoto i srebro), Pietruszka Damian (brąz), Hordejuk Daria (srebro i brąz), Szopliński Wojciech (srebro), Bańkowski Kacper (srebro), Kulawiec Zofia (brąz), Sacharczuk Aleksandra (brąz), Hordejuk Eryk (srebro), Juszczak Karolina (złoto), Kurianowicz Marta (srebro), Gicewicz Katarzyna (srebro), Polubiec Robert (brąz), Sacharczuk Błażej (srebro). Najlepszym zawodnikiem został Ernest Szopliński zdobywając dwa złote medale.

Więcej…

 
 

PDFDrukuj

29 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej w Kodniu odbyło się

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego szkół powiatu bialskiego za rok 2011/2012.

W klasyfikacji szkół podstawowych nasza szkoła zajęła I miejsce.

 

PDFDrukuj

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

FINAŁ WOJEWÓDZKI

Sukcesem zakończył się Wojewódzki III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Puławach.

W tym roku w Finale Wojewódzkim wystąpiły zarówno dziewczęta jak i chłopcy z rocznika 1999-2000( VI klasa szkoły podstawowej i I klasa gimnazjum ) pod opieką Ireneusza Korszenia.

W kategorii „dziewczęta starsze” do finału zakwalifikowały się 4 najlepsze drużyny z całego województwa. Dziewczęta rywalizowały systemem „każdy z każdym” o miano najlepszej drużyny Lubelszczyzny.

Nasze dziewczęta wszystkie mecze zakończyły remisem: 1:1 z Opolem Lubelskim , 2:2 z Bystrzejowicami i 1:1 z Kaczórkami, co łącznie dało nam  drugie miejsce ex aequo z Kaczórkami.

Trzeba było rozegrać serię rzutów karnych o drugie miejsce w turnieju. Niestety, pomimo dobrej dyspozycji bramkarki ( aż 3 obronione rzuty karne), nie udało się wygrać i musieliśmy zadowolić się najniższym stopniem podium, czyli trzecim miejscem. Zabrakło koncentracji w decydującym o awansie meczu z Dublerem Opole Lubelskie. Prowadziliśmy 1:0 i dopiero w końcówce meczu jeden popełniony błąd kosztował nas utratę pierwszego miejsca. Szkoda, bo szczęście było tak blisko i mogliśmy powtórzyć sukces sprzed 2 lat, kiedy nasze dziewczęta reprezentowały Lubelszczyznę w Finale Ogólnopolskim w Warszawie. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie.  

Więcej…

 
 

Więcej artykułów…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 11